CSSDesk – CSS kodas ir eksperimentai naršyklėje

Internete apstu įvairių sudėtingesnių ir paprastesnių įrankių bei kodo redaktorių programinio kodo testavimui ir redagavimui. Dažniausiai tokie įrankiai būna specializuoti JavaScript kalbai, tačiau pavyko atrasti itin paprastą ir patogų naudoti CSSDesk aplikaciją, kurioje galite eksperimentuoti su savo CSS kodu tiesiog naršyklėje. Intuityvus ir paprastas valdymas.

CSSDesk galite pasirinkt fono paveiksliuką iš populiarinusių naudojamų grid 12 arba 16 stulpelių, kas turėtų padėti besimokantiems dirbti su GRID ar juos naudojančiais karkasais (angl. framework).

Screenshot_2

Nuoroda į CSSDesk.

,

Apie Ričardas Š.

Šiuo metu daugiausia specializuojuosi su PrestaShop el. komercijos sprendimais Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat kuriu sprendimus svetainėms, Facebook ir kt. Esu parašęs daugiau nei 50 profesionalių straipsnių įvairiems leidiniams IT tematika, konsultuoju įmones AdWords, SEO klausimais.
Kol kas nėra komentarų.

Leave a Reply

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti