Laisvalaikis

Vasara! Pagaliau, ilgai laukta, ji atėjo :) Visai galima atsipalaiduoti ir pasiruošti ilgoms atostogoms… nebereikia rūpintis dėl pamokų, neprivalai anksti keltis ir visos dienos laisvos!!! Atrodo, kad visas gyvenimas ėmė ir pasikeitė. Dabar tik reikia nenuobodžiauti turint tiek laisvo laiko. Nuo to apsaugo draugai, su kuriais visada gali sugalvoti vis ką nors naujo, įdomaus.

Bet kartais jų pritrūksta… O sėdėti namie ištisas dienas ir dar ypač per tokias karštas – savižudybė! Visai gerai būti užsiėmusiam. Veiklos reikia. Kas ištisas dienas leidžia prie jūros, kas gamtoje, kas mieste, o kas prie kompiuterių… Bet daug kas eina dirbti. Na, taip… yra ką veikti ir pinigų užsidirbi. O pinigai yra tai dėl ko visi ieško darbų.

Bet kaip bebūtų, vis vien daugiausia visi laiką leidžia su draugais. Ypač tai pasireiškia tarp paauglių. Mažiau norisi būt su tėvais, su draugais ir linksmiau, dažniausia… Galima sakyti, kad draugai mūsų gyvenime užima labai aukštą vietą.

Tačiau koks tas laisvalaikis su draugais? Tikrai nėra labai daug tų, kurie su draugais laiką leidžia „blaiviai“. Lai niekas neįsižeidžia, bet tokia yra tiesa. Tereikia užmesti įdėmiau akį į praeinančius paauglius. Kas cigaretes, kas alkoholinius gėrimus nešis po paranke pasikišę. Tas pats ir gamtoje, ar prie jūros. Niekas nedraudžia ir ten nusinešti svaigalų. Ir visą tai tik geram laisvalaikiui praleisti! Retas, kuris gali pasakyti, kad ne taip leidžia laisvalaikį…

Žinoma, visi leidžia laiką taip, kaip jiems, jų manymu, yra geriausia, ir nereikia nieko čia smerkti. Taip pat ir draugai daug reikšmės turi. Gal net ir daugiausia… bet kiekvienas iš mūsų pats sprendžia, kokius draugus pasirinkti.

Daug paprasčiau yra su brandžiais ir pilnametystės sulaukusiais žmonėmis. Jie turi daugiau, ką veikti (naktiniai klubai, barai ir kt.), gali vartoti alkoholį ir tabako gaminius ir gali tai daryti su saiku, nes turi daugiau proto. Nors kitą vertus, juk visi pridaro ką nors negero. Skirtumas tik tas, kad vyresni gali daugiau mąstyti, nors pasitaiko, kad jie to nedaro.

Geriausias būdas praleisti laisvalaikį, tai daryti viską, kad būtų linksma, nepridarant sau problemų ir netrukdant kitiems.

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti