Informacija

Ričardo Šmaižio asmeninis tinklaraštis. Pradėtas oficialiai rašyti nuo 2007 gruodžio 24 d.

Siekiama kurti kuo geresnį ir įdomesnį turinį. Labiausiai orientuojamasi į informacines technologijas, tačiau nevengiama ir literatūrinių tekstų, asmeniškų pasisakymų, įrašų paįvairinimu nuotraukomis. Užsisakykite šio tinklaraščio RSS įrašų srautą arba įrašus el. paštu.

Apie mane

Esu atsakingas IT specialistas, kuris stengiasi pasiūlyti geriausias paslaugas savo klientams. Užsiimu straipsnių rašymu informacinių technologų tematika, taip pat daug laiko skiriu programuodamas – įgyvendindamas įvairaus dydžio ir pobūdžio interneto svetaines, taisydamas esamas klaidas ar pridėdamas naujų galimybių, kurdamas vidines ir išorines sistemas „nuo nulio“.

Programuoju su PHP, dirbu su CSS (3)/ HTML (5) technologijomis, funkcionalumą pagyvinu jQuery galimybėmis. Savo darbams naudoju tiek savo sukurtą minimalistinę turinio valdymo sistemą (TVS, angl. CMS), tiek CodeIgniter framework’ą. Sprendimams galiu pritaikyti WordPress ir kitas TVS.

Yra tekę nemažai dirbti su Adobe Photoshop programa (netgi esu peržiūrėjęs specialius kursus), tačiau programavimas bei rašymas pasirodė daug kartų įdomesni nei dizainų kūrimas ar nuotraukų retušavimas.

Norėdami pamatyti atliktus darbus ar sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės el. paštu pasinaudoję žemiau esančia forma.

Pagrindinės temos:

  • Informacinės technologijos, kompiuterių pasaulis
  • Apžvalgos ir straipsniai
  • Literatūra
  • Mintys
  • Kritika, pastebėjimai iš gyvenimo
  • Programavimas (PHP, C++, Pascal)

Autorinės teisės:

Visas tinklaraščio (www.smaizys.lt) turinys priklauso Ričardui Šmaižiui (jeigu nenurodyta kitaip). Bet koks turinio atgaminimas (išskyrus trumpas citatas, nurodant autorių ir pridedant nuorodą į tinklaračio straipsnį) yra griežtai draudžiamas be raštiško autoriaus sutikimo.

Jeigu norite įrašus ar publikacijas panaudoti savo tikslais, susisiekite – svarbiausia bendravimas.

Kontaktai

[contact_form email=“ricardas@smaizys.lt“]


Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti