Apie Ričardas Šmaižys

„PrestaRock“ įmonės įkūrėjas ir savininkas Ričardas Šmaižys – KTU informatikos inžinerijos magistras, savo karjerą 2008 metais pradėjęs kaip laisvai samdomas programuotojas (nuo 2007 m. pradėjęs rašyti tinklaraščius). Jis 2012–2014 metais dirbo pirmojoje PrestaShop Platinium sertifikuotoje įmonėje gilindamas žinias el. komercijos ir PrestaShop valdymo srityse, vėliau pratęsęs karjerą Lietuvoje su didžiausiais šalyje projektais ir el. parduotuvėmis, sukurtomis su PrestaShop platforma.

R. Šmaižys – vienas pirmųjų pradėjęs ir turbūt ilgiausiai su PrestaShop el. komercijos platforma Lietuvoje dirbantis specialistas, turintis aukštos programavimo kokybės supratimą ir tikintis, kad kokybiškas techninis metrikomis paremtas sprendimas el. komercijoje gali klientams padėti pasiekti puikių rezultatų. Šiuo metu Ričardas – savo įmonės, kuri su PrestaShop platforma specializuojasi kurti ir taikyti unikalias el. parduotuves, direktorius, komandos lyderis ir projektų vadovas, atsakingas už tinkamą projektų analizę, specifikaciją, derinimą bei įgyvendinimą.

Įgytos žinios programuojant, informatikos bakalauro ir magistro studijos KTU leidžia sėkmingai kurti ateities planus pritaikant programavimo, algoritmavimo, loginio mąstymo žinias valdant įmonę, optimizuojant procesus, o pomėgis rašyti asmeninį tinklaraštį ir užsakomuosius straipsnius portalams bei savaitiniams, mėnesiniams žurnalams leidžia kūrybiškai prieiti prie problemų bei jų sprendimo būdų.

Dirbant didžiausioje IT rinkoje JAV įgytos žinios, ilgametė patirtis Lietuvoje su didžiausiomis lietuviškomis įmonėmis – visa tai aukšto lygio specialisto patirties visuma. Ričardas visų pirma siekia būti savo klientų partneriu bei sukurti tiesioginę naudą juos konsultuojant, mokant, patariant bei sustyguojant reikiamus procesus IT srityje: labiausiai – kuriant ir palaikant el. parduotuves.

  linkedin.com/in/rsmaizys twitter.com/rsmaizys

PrestaShop el. komercijos sprendimų profesionalai:

www.prestarock.lt

Vardas (būtinas):

El. paštas (būtinas):

Telefonas:

Trumpas aprašymas


Puslapis ir forma apsaugota Google ReCaptcha. Su privatumo politika galite susipažinti čia: Privatumo politika ir Nauodojimosi sąlygos.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti