Firefox 3.0 automatizuotas spartinimas

Mozilla Firefox 3.0, nors pagal visus testus veikia greičiau nei ankstesnės jos versijos, po gana ilgo laiko naudojimo tampa tokia pati „sunki“ ir lėta. Šiuo metu jos paleidimo laikas yra dvigubai ar net trigubai ilgesnis nei buvo tik įrašius – pirmosiomis savaitėmis. Jeigu jūs taip pat patiriate nepatogumų dėl lėto programos veikimo išmėginkite FireTune programą, kuri automatiškai pakeis visus nustatymus.

Programa automatiškai keičia about:config esančius nustatymus, nes daugelis vartotojų nesugeba to pasidaryti patys. Programėle užima vos 1 Mb ir jos nereikia diegti į kompiuterį.

Pagrindiniai pasirinkimai FireTune.
Pagrindiniai pasirinkimai FireTune.

Firetune jums automatiškai sukurs atsarginę nustatymų kopiją, kad bet kuriuo metu galėtumėte grįžti prie įprastinių ar naudotų anksčiau. Jūs pažymite kelias varneles ir spaudžiate „Ok“ mygtuką –  tik nuspaudus jį jau gaunate patvirtinimą apie sėkmingus pakeitimus ir atsidarę Firefox išties pajusite skirtumą. Bent jau man jis sutrumpino ir programos krovimosi laiką, ir veikimas tapo spartesnis, o pakeitimų išoriškai nesimato.

Išsamesnę apžvalgą rasite Web Worker Daily tinklaraštyje.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • elt.lt » Blog Archive » Apžvalga 60 vasaros dienai…
  liepos 31st, 2008 / 02:51
  Atsakyti

  […] Windows Vista? O apie Firefox 3.0? Jei randate tik tokį naršyklės trūkumą, kad ja naudojantis norite didesnio greičio, tada jį galima […]

 • Ričardas Šmaižys » Blog Archive » 2008 08 08 - 888
  rugpjūčio 8th, 2008 / 09:30
  Atsakyti

  […] Automatizuotas Firefox 3 spartinimas […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti