Apklausa ir konkursas

Apklausa

Galvoju apie programavimą ir su juo susijusią informaciją, todėl būtų įdomu sužinoti (įrašu labiausiai kreipiuosi į RSS srauto skaitytojus) ar jus domintų daugiau informacijos apie programavimą?

[poll id="5"]

Jeigu nematote apklausos, spauskite nuorodą.

Kol kas tiksliai nežinau apie ką rašyčiau, bet dominuotų Pascal, PHP, kai kurių uždavinių ar problemų sprendimai, patarimai. Būtų pateikiama informacija apie mano įvairius darbus, WordPress įskiepius ir t.t.

Kadangi praeita idėja konkursui nesusilaukė dėmesio, toliau bandysime pralošti Skins.lt 50 procentų nuolaidą. Šįkart reikės labai mažai:

  1. Nurodyti labiausiai patikusį straipsnį iš šio tinklaraščio (per visą jo gyvavimą)
  2. Parašyti savo nuomonę apie tai, kokių temų labiausiai laukiate iš manęs, galbūt kokių kategorijų, temų, straipsnių, rašinių labiausiai norėtumėte ar pasigendate.
  3. (nebūtina) Parašykite apie savo trokštamą WordPress įskiepį, kurio nerandate ar dar nėra sukurto, tačiau jis jums  itin praverstų.

Komentarus palikite po šiuo įrašų įrašydami savo tikrą el. paštą, nes juo bus susisiekiama ir perduodamas laimėjimas. Laimėtojas bus traukiamas atsitiktine tvarka, todėl visų teisės lygios, svarbu, kad būtų įvykdyti pirmi du punktai, aprašyti aukščiau. Traukimas vyks sekmadienį (26 d.) 21 val.

Pataisymas: Komentarai gali būti sulaikomi peržiūrai nuo brukalų (angl. spam), todėl nenustebkite, jeigu iškart neišvysite savo komentaro – jie visi pasirodys šiek tiek vėliau.

Papildomi klausimai el. paštu: El. paštas

, , , ,

Apie Ričardas Š.

Šiuo metu daugiausia specializuojuosi su PrestaShop el. komercijos sprendimais Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat kuriu sprendimus svetainėms, Facebook ir kt. Esu parašęs daugiau nei 50 profesionalių straipsnių įvairiems leidiniams IT tematika, konsultuoju įmones AdWords, SEO klausimais.

6 atsakymai to “Apklausa ir konkursas”