Apklausa ir konkursas

Apklausa

Galvoju apie programavimą ir su juo susijusią informaciją, todėl būtų įdomu sužinoti (įrašu labiausiai kreipiuosi į RSS srauto skaitytojus) ar jus domintų daugiau informacijos apie programavimą?

[poll id=“5″]

Jeigu nematote apklausos, spauskite nuorodą.

Kol kas tiksliai nežinau apie ką rašyčiau, bet dominuotų Pascal, PHP, kai kurių uždavinių ar problemų sprendimai, patarimai. Būtų pateikiama informacija apie mano įvairius darbus, WordPress įskiepius ir t.t.

Kadangi praeita idėja konkursui nesusilaukė dėmesio, toliau bandysime pralošti Skins.lt 50 procentų nuolaidą. Šįkart reikės labai mažai:

 1. Nurodyti labiausiai patikusį straipsnį iš šio tinklaraščio (per visą jo gyvavimą)
 2. Parašyti savo nuomonę apie tai, kokių temų labiausiai laukiate iš manęs, galbūt kokių kategorijų, temų, straipsnių, rašinių labiausiai norėtumėte ar pasigendate.
 3. (nebūtina) Parašykite apie savo trokštamą WordPress įskiepį, kurio nerandate ar dar nėra sukurto, tačiau jis jums  itin praverstų.

Komentarus palikite po šiuo įrašų įrašydami savo tikrą el. paštą, nes juo bus susisiekiama ir perduodamas laimėjimas. Laimėtojas bus traukiamas atsitiktine tvarka, todėl visų teisės lygios, svarbu, kad būtų įvykdyti pirmi du punktai, aprašyti aukščiau. Traukimas vyks sekmadienį (26 d.) 21 val.

Pataisymas: Komentarai gali būti sulaikomi peržiūrai nuo brukalų (angl. spam), todėl nenustebkite, jeigu iškart neišvysite savo komentaro – jie visi pasirodys šiek tiek vėliau.

Papildomi klausimai el. paštu: El. paštas

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Povilas
  liepos 20th, 2009 / 17:52
  Atsakyti

  Mūsų tinklaraščių temos iš esmės panašios, tad vadinsiu tave kolega :) Taigi, kolega, jei bandysi klausinėti lankytojų apie tai, ko jie nori, jie tau niekada atvirai nepasakys, nebent turėtum tūkstančius lankytojų ir prenumeratorių, kurie pastoviai aktyviai dalyvautų.
  Pats jau seniai planuoju rašyti daugiau programavimo temomis, bet kažkaip tarp kasdieninių straipsnių idėjų sunku rasti laiko rašyti „giliau“, nes tokių straipsnių skaitytojų auditorija yra tikrai kuklesnė. Mane asmeniškai tikrai domintų programavimo temos straipsniai, jeigu sugebėtum pateikti juos įdomiai. Pasižiūrėk į lankytojų auditoriją ir nuspręsk, į ką orientuotis – ar į tuos, kurie nori išmokti programuoti, ar į tuos, kurie jau programuoja. Anyway, sėkmės ir kantrybės ;)

 • Lapinas
  liepos 20th, 2009 / 18:50
  Atsakyti

  Na va, pabandysiu savo laimę :)

  Atsakymai

  1. Ko gero labiausiai patikęs straipsnis būtų „Tikroji Atvirojo kodo įtaka – tai ne nemokamos programos, tai šis tas daugiau“

  2. Na man labiausiai patinka viskas kas susiję su kompiuteriais, o dar konkrečiau programavimu :), todėl tokių įrašų ir lauksiu.

  3. Kol kas visko pakanka, bet jau žinosiu į ką kreiptis ;)

 • Mantas
  liepos 20th, 2009 / 19:39
  Atsakyti

  Lietuvoje tokia auditorija būtų tikrai per maža tokių temų straipsniams. Jei rašytumėt anglų kalba – auditorijos tikėtis didelės būtų galima, užsienyje nemažai tokiu blog’ų gerų kaip pvz.: http://snook.ca/ , http://tutsplus.com/ , http://www.wprecipes.com/ ir pan.

  Aš asmeniškai vertinčiau ir lietuvišką blog’ą rašanti tokiomis temomis :) aišku, jei autoriuj nėra galvoje tik auditorijos dydis, o noras pasidalinti info

 • Gedzis
  liepos 20th, 2009 / 22:14
  Atsakyti

  Man tai tikrai patrauklūs straipsniai programavimo tema. Visada perskaitau įrašus ir Povilo ir tavo tinklaraštyje susijusius su programavimu, wordpress. Tikrai būtų įdomu sulaukti didesnio kiekio tokio tipo straipsnių.

 • Modestas
  liepos 21st, 2009 / 15:22
  Atsakyti

  Labas,
  1. Kogero labiausiai užkabinęs straipsnis –
  http://www.smaizys.lt/programavimas/ka-rinktis-2/ Panašiu laiku ir pradejau lankytis čia.
  2. Reliai temų laukimas.. Hmmm.. pvz. šiai dienai man įdomu freehosting’o LT galimybės(tiesiog noriu tam tikra puslapiuką užkurti). Ir su visu tuom susiję niuansai(pvz. TVS palyginimai). T.y. „Noriu svetainės. Pirmieji abc“. Kita vetus, man tai įdomu, bet nereiškia, kad kažkam tas taip pat įdomu. Bet kuriuo atveju, džiugina Tavo aktyvumas pastaruoju laiku.
  3. Kadangi kol kas nieko nenaudoju, tai kol kas ir nieko nereikia.

  Šiaip imant, jei ieškaisi vietos po saule, ir nori kažkokios konkrečios temos(mano nomone) – programavimas(plačiaja prasme) įdomus pasirinkimas. turėk omenyje, kad įdomūs bus tie straipsniai, kuriuose jausis tavo „asmeniškumai“(retai kam įdomus, pats galutinis produktas, įdomiau skaityti kelią iki produkto gimimo/lyg žiūrėtum pro rakto skylutę :) ).

  P.S. Loterijoje manęs neįtrauk(Juk pareikšti nuomonę nebūtina jokios loterijos). Tiesiog neplanuoju jokio pirkinio iš skins.lt(senukas mano tas nešiojamas kompas.. ir pats ne jaunas, tai gali po to kas nesuprast :) ), tad tiesiog tokio prizo nepanaudočiau.

 • Wa1DaS
  liepos 21st, 2009 / 21:04
  Atsakyti

  RSS srautą užsiprenumeravau neseniai, todėl nesu susipažinęs su visais šio tinklaraščio įrašais, bet patiko „RSS – naujas būdas susipažinti su naujienomis“ ir „Etiketas rašant elektroninius laiškus“. Jei tiksliau, tai malonu, kad dar kažkas apie tai rašo, neužmiršo to ;-) Bus ką parodyti tiems, kurie dar su RSS nedraugauja ir memyli tvarkos rašant laiškus.

  Asmeniškai daugiau laukiu įrašų iš mintys/kritika kategorijos, nes sausas naujienas gaunam iš naujienų portalų, o asmeninės mintys padeda pažiūrėt į tą naujieną kitu kampu.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti