Orison Swett Marden – „Kelias į pasisekimą“

Norėčiau pasiūlyti knygą Orison Swett Marden – „Kelias į pasisekimą“.

Labai įdomi knyga, kurioje pateikiamos vertos dėmesio mintys apie „minčių galią“, savęs, kaip žmogaus, motyvaciją darbams, sėkmei ir turtams. Esu išklausęs pusę šios knygos (turiu audio versiją) ir ji man labai patiko. Sužavėjo autoriaus pastebėjimai apie nusiteikimą ir baimes. Ši knyga atskleidžia nemažai tiesų žmogaus psichologijos tematikoje, analizuoja, kodėl vieni žmonės nepasiekia sėkmės, nesugeba jos iš naudoti, o kodėl kitiems ji ateina su lyg kiekviena diena.


Nors šioje knygoje truputį per daug dėmesio skiriama turtui ir finansinei gerovei, tačiau analizuojami nemažiau svarbūs aspektai, susiję su religija, visuomene ir kt. (visko dar nespėjau perklausyti)

Knyga parašyta 1896 metais, todėl tai nėra eilinis „pop“ kūrinys „kaip praturtėti“ ar „kaip tapti D. Trump“. Įdomūs tuometiniai pastebėjimai beveik visiškai atitinka dabartinę padėtį ir šiuolaikinius stereotipus. Matyt, per tiek laiko visuomenė nesugebėjo atrasti šių minčių esmės ir suprasti, kad tai gyvenimą padaro gražesnį ir sėkmingesnį.

Pats ir neskaitęs knygos laikiausi ir laikausi panašių nuostatų apie motyvaciją ir pasisekimą, jos kelią iki mūsų. Tad patariu visiems netingintiems ir besidomintiems panašiais dalykais perskaityti šią puikią knygą. Tuo labiau, kad mokslininkai po truputį patvirtina panašius faktus, pavyzdžiui, psichologai yra įrodę, jog 70 procentų mūsų dienos kokybės priklauso nuo nusiteikimo (šaltinio autoriaus neatsimenu).

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Blogorama #305 : nežinau.lt
  sausio 10th, 2008 / 20:19
  Atsakyti

  […] didžiausiai tautai – ką darysi, kai baigsis augimo pagreitis? • Mudu su Ričardu sichroniškai skaitome užpraeito amžiaus patarimų knygeles. Kurios yra ne ką mažiau vertingos už modernias, ir jau nebekainuoja „prestižinių“ litų […]

 • Axis
  sausio 12th, 2008 / 12:41
  Atsakyti

  Šios knygos audio versija yra linkomanijoj.

  • jusius
   sausio 10th, 2012 / 11:43
   Atsakyti

   Sveiki,gal turite sios knygos nuoroda?
   Aciu

  • Ginta
   sausio 24th, 2018 / 16:31
   Atsakyti

   Sveiki. Noreciau uzsidegistruoti i LinkoManija , bet registracija inanimate tik per pakvietima. Gal galetumete mane “pakviesti”? Labai noriu perskaityti “ kelias i pasisekimą “ knyga ir radau Jūsų rekomendacija, kad ten galima rasti ta knygos versija. Ačiū. Ginta

 • Martynas
  sausio 25th, 2008 / 20:34
  Atsakyti

  Nors ir ne visą, bet aš ją taip pat skaičiau. Padovanojo senelis prieš kelis metus, bet tada neatrodė labai įdomi. Reiks išsitraukti iš lentynos…

 • Juozas
  rugpjūčio 15th, 2012 / 22:17
  Atsakyti

  Gera knyga man sunkiu metu mane atgaivino si knygute.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti