Ko tikėtis iš naujos PrestaShop 1.5 versijos?

Artimiausiu metu pasirodiasianti naujoji PrestaShop 1.5 versija savo vartotojams ir kūrėjams pasiūlys dar daugiau galimybių ir naujovių, kurios padės supaprastinti bei pagerinti darbą.

Labiausiai laukiama galimybė, tai kelių parduotuvių sandėlio apjungimas į vieną (angl. multistore). Nuo šiol galėsite turėti skirtingų domenų, netgi dizainų ir kalbų nepriklausomas parduotuves su tuo pačiu sandėliu, t.y. kiekiai ir visa kita informacija bus valdoma iš vienos vietos. Tai padės išvengti papildomo programavimo kaštų ar dviejų skirtingų parduotuvių, dviejų skirtingų administravimų ir t.t.

Naujoji versija atkeliaus su visiškai atnaujintu standartiniu PestaShop dizainu, kuris modernesnis ir atitinka Web 2.0 keliamus standartus, yra patogesnis parduotuvių lankytojams, suteikia daugiau spalvingumo ir pan. Keletą ekrano nuotraukų, kaip jis atrodo galite pamatyti jau dabar:

Išmėginti šį naują šabloną galite ir su naujausia PrestaShop 1.4.x versija. Su šiais dizaino pakeitimais pasikeitė ir administratoriaus prieigos (angl. backoffice) dizainas, kuris man nepasirodė labai patogus, tačiau galbūt tai tik pirmieji žingsniai, kol esi nepripratęs – ypač nepatiko išlendantys meniu vietoje anksčiau buvusių paprastų. Keletas ekrano nuotraukų:

Programuotojams ir kūrėjams daugiausia aktualu turėtų būti optimizuota veikla su administravimo sąsajos kūrimu ir taikymu specifiniams poreikiams, pagerintu kontrolerių veikimu ir kt.

Kai kurios kitos galimybės PrestaShop 1.5 versijoje:

 • Specifinės kainos ne tik vartotojų grupėms ar produktas, bet ir konkretiems klientams.
 • UTF-8 kodavimas URL adresų – anksčiau būdavo pašalinami diakritiniai ženklai
 • Konkrečioms vartotojų grupėms galima bus slėpti/rodyti prekių kainas
 • Galima pridėti papildomas pastabas prie sąskaitų-faktūrų
 • Kuponus (angl. vouchers) pakeitė patobulintos krepšelio taisyklės
 • Pridėtas buhalterinės apskaitos patogesnis valdymas

Tai tik dalis įdomesnių funkcijų, kurios atsiras ir bus pristatytos jau visai greitai PrestaShop naujoje versijoje.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • PrestaShop 1.5 naujovės, kokios jos? (video) | Ričardas Šmaižys
  birželio 22nd, 2012 / 23:20
  Atsakyti

  […] jau esu rašęs apie planuojamas PrestaShop 1.5 tuomet tik daugiau planuojamas naujoves. […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti