muPDF – greitas PDF skaitymas

Tikriausiai daug mažiau žmonių naudojasi lėtu ir gana pabodusiu Adobe Reader, kuris anksčiau buvo bene vienintelis įrankis PDF dokumentų skaitymui. Nors pastaruoju metu naudoju nemokamą Foxit Reader programą, kurios trumputį aprašymą galite rasti nežinau.lt, nesenai atradau dar vieną minimalistinį įrankį – muPDF.

Tai taip nemokamas ir atvirojo kodo įrankis skirtas tik PDF skaitymui, tačiau dažniausiai paprastiems vartotojams daugiau funkcijų ir nereikia. Būtent dėl to skaityklė yra tokia greita ir patogi naudoti.

MuPDF taip pat turi keletą šaunių klaviatūros kombinacijų, kuriomis naudodamiesi skaitysite dokumentus dar patogiau. Visą informaciją bei diegimo vedlį rasite oficialioje muPDF svetainėje.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Darius
    sausio 5th, 2010 / 11:11
    Atsakyti

    Reiks išbandyti, nes pradėjus Foxit strigti teko grįžti prie Acrobato.

  • Ričardas Š.
    sausio 5th, 2010 / 11:26
    Atsakyti

    Aha, man pastaruoju metu Foxit irgi nebeveikia taip, kaip prieš metus. Dėl to žiūrinėju alternatyvų.

  • Marius
    sausio 5th, 2010 / 11:34
    Atsakyti

    Deja, neretai alternatyvūs skaitytuvai kai kurių pdf dokumentų (matyt kokių nestandartinių) nesugeba atidaryt ir telieka vienintelis adobo griozdas… Jau nekalbu apie tai, kad tarkim kažkada bent jau su foxit būdavo daug prastesnė dokumentų vaizdavimo kokybė nei su adobiniu.

  • Ričardas Š.
    sausio 5th, 2010 / 11:37
    Atsakyti

    Kalbant apie MuPDF tai gali būti, kad kokių nors failų gal ir neatidarys, tačiau tokios alternatyvos, kaip Foxit, nemanau, kad neatidarytų net ir sunkiausios „artilerijos“ prikrauto PDF.

  • Marius
    sausio 5th, 2010 / 14:11
    Atsakyti

    Tai kad buvo kažkas tokio (kiek pamenu, su liustracijomis ar grafikais, sunku dabar pasakyti), kur nesąmones rodė, be to, užknisdavo prasta paveikslėlių rodymo kokybė (jau nekalbu apie įkyrias reklamas), tad teko grįžt pas adobą.

  • Ričardas Š.
    sausio 5th, 2010 / 15:18
    Atsakyti

    Reklamas juk Foxit išsijungti galima – kažkaip jų net nepastebėdavau, o dėl paveikslėlių nežinau, neatkreipiau dėmesio.

  • ramooonas
    sausio 5th, 2010 / 22:38
    Atsakyti

    Dabar kaip pagrindini viuveri vistoje naudoju STDU Viewer, nes atidaro ir pdf, ir djvu, ir xps failus, o juos atidarineju darbe labai daznai. taigi vienoj vietoj vienas irankis. kaip pagalbine lieka adobas 3dpdf failu perziurai ir komunikavimui su klientais.

  • planktonas
    sausio 5th, 2010 / 22:47
    Atsakyti

    taip stipriai reklamuoti foxit’o nereikėtų. buvau susižavėjęs „lengvumu“, po to kelis kartus smarkiai susimovė, tai grįžau prie adobe readerio. kažkaip pripratau, nebeatrodo nei griozdas, nei ką. nebereikia jokių alternatyvų ieškoti. kokia nauda iš tų alternatyvų (netgi foxit), jeigu visvien reikia kompe laikyti adobe readerį kažkokiems ekstremaliems atvejams? man foxit’as buvo labiau reikalingas, nes leidžia redaguoti pdf. tiesa, nenulaužtas palieka įrašus, kad redaguota su neregistruota versija.

  • Ričardas Š.
    sausio 6th, 2010 / 10:50
    Atsakyti

    Na, aš jau beveik tris metus nenaudoju Adobe Reader – net neturiu kompiutery įdiegęs, todėl ir dažnai rekomenduoju. Aišku, neatlieku nieko ten sudėtingo su tais PDF – tik skaitau, tai, matyt, su mažiau problemų susiduriu.

  • PDF kūrimas, konvertavimas, suliejimas, atrakinimas, vertimas | Ričardas Šmaižys
    kovo 15th, 2011 / 06:02
    Atsakyti

    […] muPDF – greitas PDF skaitymas […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti