Fortakas: puikus aptvarnavimas ir mažos kainos

Nors anksčiau kreivai žiūrėdavau į Fortakas kainas – atrodydavo, kad ten toms detalėms turi būti kažkas ne taip, nes jos negali būti tokios pigios, tačiau atėjo laikas ir teko pirkti kietąjį diską būtent iš ten.

Tikriausiai visos mažos parduotuvės (na, Klaipėdoje jų ofisas tikrai miniatiūrinis) sugeba patenkinti vartotojų norus ir dar su puikiu aptarnavimu. Aptarnavimu ir kokybe likau patenkintas ir aš.

Visų pirma jie maloniai padėjo pasirinkti USB raktą – pateikė palyginimus, papasakojo, kurie geresni, kaip ir kas, kokį geriau pirkti, kam naudoti ir pan. Vėliau sulaukiau linksmo aptarnavimo perkant kietąjį diską.

Kaip jau minėjau anksčiau su juo šiek tiek nepasisekė ir viena firma, kuriai dėl kompiuterio gedimo skambinau buvo Fortakas. Atsiliepęs žmogus buvo malonus ir padėjo tiksliai nustatyti problemą dar ir pajuokaudamas, kai pavyzdžiui, mano interneto tiekėjo administratorius nesugebėjo nieko, nors mes esame ir pažįstami. Žinoma, čia priklauso viskas nuo noro. Prieš padedant ragelį Fortakas atstovas linksmai man pasakė: „Užjaučiu tave, bet tai atvažiuok pas mus, padėsim užsisakyti naują maitinimo bloką. Iki.“ Tas „užjaučiu“ mane pralinksmino :)

Jie savo aptarnavimu mane papirko, todėl nuo šiol pirkdamas visas su kompiuterine technika susijusias prekes visada pirmiausiai keliausi pas juos, nors teko girdėti, kad UAB „Uždavinys“ siūlo dar pigesnes prekes.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Rycka
  rugpjūčio 9th, 2008 / 17:52
  Atsakyti

  o as girdejau atvirksciai kad su UZDAVINYS prasideti neverta:) o fortakas tai patinka savo kainom ir aptarnavimu, kol mazi paslaugus, bet kazin kas bus kai uzaugs klaipedoi, bus blogi kaip bms

 • GuapazZ
  lapkričio 15th, 2008 / 20:53
  Atsakyti

  oi ne vyruciai, galit buti ramus, Fortako seni vilkai visada neriasi is kailio ne tik stengdamiesi padaryti pardavima, nuo kurio nukrenta priedai, bet ir prisiristi zmogu, kad jam prireikis pirmiasiai jis prisimintu sena gera Fortaka, kad ir kokie sunkus permainu laikai jam bebutu. Fortako devizas visa buvo paprastas: „klientas yra mano draugas“, taip tikrai didele klientu dalis iseidavo su sypsena. Beja siandienai susijunginejant su FIS is viso to liko tik po 1 parduotuve miestuose ir jos buvo pervadintos UAB „Gera Kaina LT“, ir jei jiem nuo kitos savaites pavyks naujas paprastai unikalus planas manau visi busime nustebinti ju pasiulymais ;)

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti