Hostex ir atsarginės duomenų kopijos

Hostex logotipasVakar užsisakiusieji RSS srautą ir naujienas el. paštu galėjo skaityti apie iškilusias problemas su šiuo tinklaraščiu.

Tą pačią dieną dar bandydamas atgaivinti savo blog’ą dėl Plesk panelėje įvykusios klaidos visiškai pradinginau duomenis, todėl teko kreiptis į Hostex pagalbos centrą ir prašyti pagalbos. Jie maloniai tą pačią dieną man atkūrę svetainę pagal išsaugotą atsarginę kopiją savo serveriuose. Ir visa tai nemokamai!

Tiems, kas vis dar abejoja (tiesą sakant, ir aš toks buvau) Hostex serverių talpinimo paslaugomis, gali pakeisti savo nuomonę. Per visą laiką (jau tikriausiai apie 2-3 mėnesius) tinklaraštis saugiai talpinamas šios įmonės serveriuose ir nebuvo iškilę problemų. Bent jau aš pats nepastebėjau, jog bent kelias minutės svetainė neveiktų ar būtų sutrikęs jos naudojimas (lėtas krovimasis ir pan.)

Nors buvau šiek tiek nepatenkintas vienu atsakymu el. paštu, kuris mane šiek tiek suklaidino dėl akcijos (pigesni planai), visgi daugiau nusiskundimų šiai įmonei neturiu.

Visi įrašai ir komentarai sėkmingai atnaujinti, reikia tik pradėti vėl rašyti nuosekliai ir daug.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Mantas
    balandžio 14th, 2009 / 19:28
    Atsakyti

    Per tuos kelis mėnesius, kai mūsų blogofermą perkėlė į Hostex, irgi neturiu jokių nusiskundimų, neskaitant tų kelių smigimų, kai jie bandė diegti kažkokias naujoves.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti