Linksmų šv. Kalėdų ir linksmų Naujųjų metų

Jau trečią kartą galiu savo skaitytojus galbūt šiek tiek pasikeitusius ir kai kuriuos ištikimiausius pasveikinti su šiomis pačiomis gražiausiomis metų šventėmis. Norėčiau palinkėti tik ramybės, susivokimo savyje ir laimės, kurią tikriausiai kiekvienas atranda sėdėdamas prie šeimos apsupto Kūčių stalo.

Šiame gyvenime svarbiausia turėti kažkokį tikslą, kurio kiekvienas turime nuožmiai siekti ir niekada neišsižadėti, nepasiduoti pagundomis ar baimėms. Atminkime, kad viskas yra mūsų rankose ir tik mes patys turime su jomis dirbti, kartais net atsistoti ant galvos, bet tik taip mes sugebėsime sukurti vienam nuostabią šeimą, kitam verslą, trečiam parašysime knygą ir t.t. To ir norėčiau palinkėti naujaisiais tigro metais, kad nepamirštumėte savo galimybių ir siekių – nenustokite jų, neišsižadėkite, nes kitaip gyvenimas taps beprasmis.

Šiltų ir linksmų švenčių, mieli skaitytojai, dėkoju už tai, kad skaitėte šiuos kartais keistus, kartais neįdomus, kartais naudingus įrašus. Be jūsų taip pat nebūtų čia nieko verti tie žodžiai. Dėkui.

Pagarbiai,
Ričardas Šmaižys

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Andrius Kleiva
    gruodžio 24th, 2009 / 12:05
    Atsakyti

    Ačiū Ričardai! Tave taip pat su šventėmis!

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti