Atsigavome! Mes eteryje!

861998_81115733.jpg

Mes jau eteryje! Taip, Fantomas tinklaraštis atsigauna ir toliau tęs savo veiklą.

Kadangi mes praeityje susijungėme su nežinau.lt tinklaraščiu visą dėmesį skyriau jam, tačiau pastebėjau ir pajutai norą turėti kažką savo, asmeniško, paprasto, tačiau patogaus. Šįkart mano tikslas visai kitoks, nuo šiol man nėra svarbūs žmonių apsilankymai (jų kiekis), mano noras ir tikslas turi tinklapį į kurį galėčiau dėti sau naudingą informaciją, kuri galėtų praversti ir kitiems.

Šiame tinklaraštyje rasite nemažai informacijos apie programavimą – Pascal ir C++, nes būtent šias programavimo kalbas pradėjau mokytis. Be programavimo kalbų galėsite rasti informacijos ir apie hakerius, bei hakinimą, nors pats neskatinu žmonių imtis nešvarių darbelių, tačiau vis dėl to apie tai reikia žinoti ir norint apsiginti nuo įvairių atakų. Čia rasite ir mano įvairių patarimų, gyvenimo įspūdžių, pamąstymų ir t.t.

Tačiau mano pagrindinis darbo vaisius yra ir bus nežinau.lt – ten didesnė publiką „išlakusių“ akių, ten rašome rimčiau ir konkrečiau, ten rašome Jums, o čia sau :)

Fantomas tinklaraštyje taip pat kalbėsiu apie vienastoks ir nežinau.lt organizuojamą vieno procento klubą, naujas idėjas ir t.t. Vienu žodžiu, jeigu jums įdomi mano nuomonė įvairiais klausimais užsisakykite RSS ir skaitykite!

P.S. Kaip matote tinklaraštis nėra iki galo baigtas ir apdorotas, tačiau su laiku manau turėsime išbaigtą ir mielą darbą. ;) Baigiau sulietuvinti. Tolimesnius pakeitimus matysime ateityje.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Blogorama #185 : nežinau.lt
    rugsėjo 2nd, 2007 / 20:47
    Atsakyti

    […] „išeiti“ į kitą projektą yra pernelyg griežtas sprendimas. Mano kolega ir bendražygis Ričardas po ilgos pertraukos atnaujino savo asmeninį tinklaraštį, nes visi ir visada turi turėti asmeninę erdvę mintims. Reikia ir man savo pasidaryti, kad […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti