Atsinaujinome ir persikėlėme

Sakysite, ne per dažni tie atsinaujinimai?

Vienu kartu išsprendžiau keletą problemų:

 1. Brokuotas, tinkamai nepritaikytas šablonas pakeistas į panašų.
 2. Iš nemokama 20 Mb talpinimo vieto, atskiro serverio su 3 svetainėmis ir neribotu srautu persikėliau į mokamą 400 Mb vietos, 6 GB srauto vhost.lt hostingo planą. Tačiau či galiu valdyti tai ką noriu, turiu savo valdymo pultą ir panašiai, tad iš dalies šiek tiek daugiau galimybių, nors srautas gali labai greitai pasibaigti…
 3. Visiškai sutvarkiau techninius dalykus susijusius su tinklaraščiais, įdiegiau Feedburner tarnybą, tinkamai susitvarkiau su savo įskiepiais, nuo šiol statistiką tvarkau su Google Analytics ir kt.
 4. Pakeičiau tinklaraščio vardą į smaizys.lt :) (Papildyta: nuo šiol ir šmaižys.lt priklauso man) Iš dalies išsipildė seniai laukta svajonė, nes kad ir kiek kūriau Fantomas projektų, nė vienas nebuvo priėjęs prie stadijos – perkam domeną. Dabar jį turiu ir esu patenkintas.
 5. Paverčiau šį tinklaraštį teminiu, nes iš tikrųjų mane skaitė tik kolegos ir artimesni draugai, žmonės, kiti susirasdavo per Google tam tikros informacijos. Dabar tikiuosi būti įdomesnis ir daugiau žmonių mat nuo šiol tai ne be vien mano asmeninis dienoraštis, tai tinklaraštis apie programavimą C++, Pascal ir šiek tiek asmeninių pamąstymų, nuomonių.

Na, belieka stengtis rašyti pastoviai, nors su šiuo reikalu tikriausiai turėsiu daug daug problemų, nes nespėju atlikti savo pagrindinės pareigos – mokytis, rašyti į nežinau.lt, dirbti UAB Pačiolis įmonėje, rašyti čia ir papildomai mokytis programavimo. :) Mėginsim, rašysim apie GTD ir geriausius būdus kaip susitvarkyti, pasirengti ir susiplanuoti darbą.

Taip pat norėčiau visų naujienų srauto užsisakiusiųjų atsiprašyti už nesklandumus, jeigu kitą kartą ir kelsimės kur nors nebe pajusite šių veiksnių, o dabar prašau iš naujo užsisakyti naujienas. Taip pat norėčiau kreiptis į žmonės, kurie nesinaudoja RSS srauto skaitytuvais ir ateina čia kas kelias dienas arba kai turi laisvo laiko – užsisakykite naujienas el. paštu, ta tikrai geriau nei čia keliauti kiekvieną dieną ir ne visada ką nors naujo rasti. Manau, tai patogesnis sprendimas Jums.

Tuo pačiu norėčiau paprašyti paremti mano tinklaraštį 2 lt SMS žinute, nuo šiol hostingas mokamas, tad išlaidų šiek tiek daugiau. Už šią žinutę pinigai bus pervedami tiesiai į Vhost.lt sąskaitą ir už tai gausiu 100 taškų, kuriuos panaudosiu atsiskaitydamas už talpinimo paslaugas. SMS žinutę siųskite numeriu 1616 (SMS kaina 2lt). Joje įrašykite: AL 2 3587 Aukojusiojo vardas. Iš anksto dėkoju.

Taigi, tinklaraštis smaizys.lt atsidarė :) Belieka laukti straipsnių ir komentarų.

P.S. Beje nespėjau atnaujinti Informacija puslapio, nes ten reikia šiek tiek papildomo pasiruošimo.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Blogorama #289 : nežinau.lt
  gruodžio 24th, 2007 / 20:42
  Atsakyti

  […] padangė su daininga atvirute, Šarūnas su daugybe gražių žodžių, be duomenų likęs Gostik, naujai atsigaunantis Fantomas, Ramiakas ir neblaivūs zuikiai, Rūta ir Karolis, Arvydas ir balto ryto linkėjimai, […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti