Blogatonas 2009

Perimu iš: Gotblog.org

Mano 5 skaitomi ir bene įdomiausi tinklaraščiai:

Gru.lt – Sužinojau iš nežinau.lt, tai didžiausios Lietuvoje torrent failų tarnybos autoriaus tinklaraštis apie vis nesibaigiančius karus tarp muzikos, filmų industrijų ir piratų. Daug įdomios informacijos, naujienų.

Juozo Kaziukėno blogas – tiesiog įdomūs pamąstymai, įspūdžiai iš užsienio. Naudinga informacija galvojantiems apie studijas užsienyje, nemažai įrašų ir apie pačias informacines technologijas.

Radiocool – ir taip populiarus tinklaraštis, tačiau vis dėlto nuolat atnaujinamas su daugybe linksmų ir įdomių istorijų apie IT, nepamirštant ir patarimų, subtilybių.

Burgis.lt – KTUG direktoriaus, buvusio žurnalo „Kompiuterija“ redaktoriaus tinklaraštis. Jame labai daug asmeniškumų, nuotraukų, pastebėjimų. Tačiau labiausiai sudomina ironiška, kartais net pitoka nuomonė apie švietimą, moksleivius ar tiesiog eilinius gyvenimo nutykimus.

Neeadhead.lt – vienas geriausių foto tinklaraščių, mano nuomone. Žinoma, norėtųsi daugiau nuotraukų, daugiau vaizdų, tačiau ne visada autorius turi laiko ar noro (na, čia jau aš tikrai nežinau kaip yra iš tikrųjų). Neseniai atsinaujinęs ir pasikeitęs.

Šis Blogatonas 2009 privertė pasižvalgyti po lietuviškų blog’ų sąrašą mano RSS skaityklėje ir, deja, pastebėjau, kad daugelis jų laabi retai atnaujinami, kiti tyli jau metus ir ilgiau su tam tikromis išimtimis. Nors ir pats pastaruoju metu laikausi nejaukios tylos, norėtųsi sulaukti daugiau įrašų iš anksčiau tikrai patikusių tinklaraščių tokių kaip: tikra.info, kubikas.lt, tio.lt, INTERNETAS_LT.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Blogotonas 2009 | GotBlog.Org
  gegužės 27th, 2009 / 13:57
  Atsakyti

  […] Peremiau iš shiny ir keliauja pas Ričardą. […]

 • Rimantas
  gegužės 27th, 2009 / 14:02
  Atsakyti

  tai kaip čia su tuo moderavimu?

 • Ričardas Š.
  gegužės 27th, 2009 / 14:06
  Atsakyti

  O kas blogai?

 • Rimantas
  gegužės 27th, 2009 / 14:36
  Atsakyti

  :) nieko tokio, gal mano naršyklė neveikia kaip turėtų.

 • Karolis Pocius
  gegužės 27th, 2009 / 14:50
  Atsakyti

  Taigi Internetas_LT jau užsilenkė su visam.

 • Ričardas Š.
  gegužės 27th, 2009 / 15:27
  Atsakyti

  Taip, žinau, bet vis tiek norėtųsi, kad bent jau atsirastų, kas sugebėtų pakeisti jį. :)

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti