Programavimas Pascal ir tinklaraštis…

Naujaisiais mokslo metais pagaliau pradėjau ir rimtą programavimo mokymąsi – nebesavanorišką, o prižiūrimą mokytojos ir pan. Anksčiau minėjau, kad šiame tinklaraštyje pateiksiu informaciją apie tokio tipo uždavinius ir jų sprendimus. Manau, atėjo tas laikas, kai galiu tai padaryti. 

Kiekvieną savaitę ar šiek tiek dažniau pridėsiu po kelis uždavinius ir jų sprendimus. Ši informacija turėtų praversti norintiems išmokti programuoti ar jau pradėjusiams, tačiau ieškantiems papildomų uždavinių praktikai, žinių gilinimui. 

Kol kas neapsisprendžiau kaip pateiksiu šią informaciją – įrašuose ar kitaip. Galbūt turite kokių įdėjų, kaip viską sudėti tvarkingai ir taip, kad programavimo kategorija neužgožtų straipsnių ar literatūrinių rašinių, kurie, tikiu, yra daug įdomesni paprastiems tinklaraščio lankytojams ir nuolatiniams skaitytojams. Būčiau dėkingas už bet kokį pasiūlymą ar nuomonę.

Kadangi mano kompiuteris yra sugedęs ir nieko doro negaliu daryti, daugiau įrašų ir panašių dalykų sulauksite netolimoje ateityje. Beje, gailiuosi rašęs apie Fortaką pagiriamąjį straipsnį… Vėliau aprašysiu viską išsamiau.

Kol kas tiek…

Rašykite komentarą

Komentarai

 • NePo
  rugsėjo 22nd, 2008 / 18:16
  Atsakyti

  Visuomet gali programavimo straipsnius rašyti kitur pvz. http://pixel.lt/ o pas save kokiam nors skydelyje šone talpinti tik nuorodas. Tiems kam reikia manau ras, o kiti tavo skaitytojai nebus erzinami kodo gausa.
  Beje, kalbant apie kodą, ji gali talpinti http://paste.lt/

  Sėkmės!

 • neworld
  rugsėjo 22nd, 2008 / 20:21
  Atsakyti

  Bet čia uždaviniai. Į pixel.lt nebent rašyti visą uždavinio sprendimo eigą. Va tada tai būtų jėga

 • Ričardas Š.
  rugsėjo 23rd, 2008 / 15:42
  Atsakyti

  Gal turit kas pavyzdžių, kaip ta „eiga“ turėtų atrodyti. Visai neblogas pasiūlymas, verta apmąstyti. :)

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti