Kur saugoti savo mėgstamiausių filmų sąrašus?

Kadangi ir pats esu peržiūrėjęs tikrai gausybę įvairių filmų, laikui atėjus norisi geriausius atsirinkti ir susirašyti kažkur į vieną vietą, kad galėtum tuo sąrašu pasidalyti su kitais ar bent pats neužmirštum, ką esi žiūrėjęs ir pan. Tačiau rašymas ant popieriaus ar kur nors Word dokumente tikrai nepatogus sprendimas ir visa tai galima padaryti su filmų apžvalgos ar patarimų tarnybomis tokiomis kaip IMDB ir pan.

IMDB filmų talpykla tikriausiai populiariausia tokio tipo tarnyba internete, kurioje galite filmus pridėti kaip savo į sekciją Mano filmai (angl. My Movies). Tiesa, prieš tai jums reikės užsiregistruoti, ką galima padaryti paprasta registracija arba naudojantis Facebook paskyra.

Taip pat internete yra keletas alternatyvų, pavyzdžiui, Flickchart. Šioje svetainėje taip pat gausite visas filmų apžvalgas, vartotojų vertinimus, rekomendacijas bei galėsite susikurti savo mėgstamiausių sąrašą.

Kiek labiau specializuotas įrankis internete, tai iCheckMovies, kuris yra skirtas daugiau sekti savo žiūrimus filmus, tačiau juos taip pat galite priskirti mėgstamiausiems, vertinti ir t.t. MLister tap pat yra kiek paprastesnė bei labiau specializuota tarnyba, kurios pagrindinis tikslas pasiūlyti jums kuo daugiau panašių filmų pagal jūsų poreikius ir sudarytus sąrašus.

Galima paminėti ir lietuvišką Kinoteka.lt svetainę, kuri stengiasi tapti savotišku lyderiu ir konkurentu IMDB ar panašiomis, siūlančioms, ką šiandien žiūrėti, tarnyboms. Joje taip pat galite filmus atrinkti į savo atskirą sąrašą, reitinguoti, komentuoti, gauti rekomendacijas ir pan. Lietuviškas darbas išties puikiai įgyvendintas.

 

 

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Povilas
  spalio 11th, 2011 / 08:34
  Atsakyti

  O, Ričardai, ačiū už Kinotekos paminėjimą :) Šiaip ten dar daaaaaug ką galima nuveikti, jeigu turėsiu laisvo laiko – turiu ambicingų planų tobulinimui.

 • benamis
  spalio 22nd, 2011 / 18:20
  Atsakyti

  Keista, kad yra nepamintėta getglue.com, patogu naudoti ir plius visada gali rinkis iš filmų rekomendacijų.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti