Kokią antivirusinę rinktis verslui?


Paieška kietajame diske

Šiuo straipsniu jums padėsime pasirinkti geriausią antivirusinę jūsų verslui, aptardami kainas ir kokybę. Palyginimui pasirinkome NOD32, Kaspersky, AVG antivirusines.

Minėtos antivirusinės yra vienos iš populiariausių internete. Pasirinkome būtent jas, nes mums pasirodė mažiausia kaina, o ir jų galimybės yra didžiulės. Visų pirma pradėsime nuo jų apžvalgos aptardami visų trejų pliusus ir minusus.


Kaspersky antivirusinė pagaminta Kaspesky laboratorijose jau gyvuoja nuo 1997 metų. Ši kompanija pateikia „Kaspersky Open Space Security” paketą, kuris siūlo paslaugas tinklams, kurie ne vien ribojasi su įmonės pastatų sienomis, tačiau išsiplečia už jų ir siejasi su jūsų nutolusiais naudotojais ar išvykusiais darbuotojais. Šiame pakete rasite apsaugas savo darbo, dokumentų stotims (angl. Servers) nekreipiant dėmesio į esamą operacinę sistemą, taip pat nepamirštant jūsų vidaus tinklų, bei mazgų (angl. Gateways). Visa tai sujungiama į vieną ir galingą apsaugą nuo išorės pavojų: virusų, kirminų, kitų internetinių blogybių, šiukšlių.

Paketas siūlo apsaugą mobiliesiems telefonams, patikimą ir saugų susisiekimą su pagrindine stotimi. Kiekvienas prisijungiantis vartotojas patikrinamas antivirusinės skaneriu, taip įsitikinama, jog naudotojas neapkrės visos sistemos (pvz.: darbuotojas grįžęs po kelionės ar būdamas kelionėje jungiasi prie tinklo).

Pirkdami šį rinkinį papildomai gausite “Kaspersky Administration KIT” administravimo priemonę, patogiai ir lengvai valdančią magus, įskaitant ir nutolusius naudotojus.

Viso rinkinio kaina dešimčiai stočių ir dokumentų saugykloms metams yra 350 Amerikos dolerių.

Kita antivirusinė yra NOD32, sukurta ESET, tai kelių lygmenų apsauga, kurią lengva valdyti – tarp klientų, tarnybinių stočių ir pašto tinklų sietuvų, pasinaudojant galinga “Remote Administraor Console” administravimo priemone. Vienas didelius pliusas, kadangi patys galite pasirinkti kokios šio rinkinio programos jus saugos, nemokėsite už jums bereikalingą programinę įrangą, taip galbūt šiek tiek sutaupysite.

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų, ar jums reikia nuotolinio administratoriaus, kuris įsidiegia per kelias minutes kartu su 500 kitų programų, ar apsisaugojimo priemonės jūsų darbo stotims ir failų serveriams, o gal jums reikia papildomos elektroninio pašto apsaugos.

Visų šių paslaugų privalumai pagrįsti patogiu centralizuotu darbo stočių ir serverių valdymu, pažangiomis stebėjimo ir pranešimo apie virusus sistemomis, automatiniais ThreatSense atnaujinimais, vykstančiais kas valandą.

Rinkinys skiriamas vidutiniam ir stambiam verslui, tačiau patogus ir smulkioms įmonėms turinčioms mažiau nei penkis kompiuterius. Pakuotės kaina nenurodoma, nes priklauso nuo pasirinktų paslaugų kiekio ir licenzijų.

Paskutinė, tačiau tikrai neprasčiausia Grisoft kūrėjų AVG AntiVirus programa. Ji skirta smulkiajam verslui. Kaip ir Kaspersky turi ugniasienės apsaugą.

Rinkinys sudarytas iš programų apsaugančių jūsų kompiuterius nuo virusų, kirminų, trojos arklių. Turi apsaugas nuo šnipinėjimo, nepageidautinų laiškų – brukalų. Ši programa taip pat turi centralizuotą valdymą, kuris saugo nešiojamus kompiuterius, dokumentų saugyklas ir elektroninio pašto stotis.

Programos privalumai nurodomi kaip nemokami atnaujinimai, dvidešimt keturias valandas per parą, septynias dienas per savaitę palaikoma techninė pagalba be jokių papildomų mokesčių. Patobulinta virusų aptikimo sistema, taip pat unikalus automatinis piktavalių programų pašalinimo “varikliukas”.

Antivirusinė naudoja ypatingai mažai kompiuterio resursų: užtenka vos 300 Mhz, 70 MB laisvos atminties kietajame diske, bei 64 MB operatyviosios atminties (RAM). AVG praktiškai suderinama su visomis operacinėmis sistemomis (nepalaiko FreeBSD ir Sybian).

Rinkinio kaina vieneriems metams, šešiems kompiuteriams 340 Amerikos dolerių.

Pateikę pilną informaciją apie šias programas paliekame teisę jums spręsti, kuri geresnė jūsų verslui, tačiau mes patariame rinktis Kaspersky ir NOD32 vidutinėms ir stambioms įmonėms, kurios turi dešimt ar daugiau kompiuterių, o AVG AntiVirus smulkioms įmonėms, kurioms svarbiausia apsaugoti savo duomenis. AVG AntiVirus mūsų nuomonė geriausia pirkti dvejiems metams iškarto, nes tada sutaupote beveik penkiasdešimt procentų nuo visos perkamos sumos, taip pat nepatyrusiems darbuotojams suteikiama nemokama pagalba.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Priemonės, skirtos duomenims apsaugoti operacinėje sistemoje | Ričardas Šmaižys
    kovo 8th, 2011 / 14:11
    Atsakyti

    […] Kokią antivirusinę rinktis verslui? […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti