3 svetainės jūsų sukurtiems PDF talpinti

Žmonės, neturintys savo svetainės ar galimybės talpinti informaciją internete, susiduria su problema, kur dėti jų sukurtus ar turimus PDF failus. Kita vertus, su tokia problema gali susidurti ir paprastas tinklaraščio autorius, kuriam svarbu pateikti informaciją vartotojui patogiai.

MakeUseOf trumpai aprašė ir pristatė tris svetaines, tarnybas, kuriose galite talpinti savo sukurtus PDF formato failus nemokamai.

Pirma jų Issuu labai primenanti įvairiausių žurnalų skaityklę su tikriausiai patraukliausia bei gražiausia skaitymo aplinka. Toks sprendimas turėtų būti patraukliausias nedidelių el. knygų kūrėjams ar kelių straipsnių rinkiniams talpinti internete.

Šioje tarnyboje galite ne tik talpinti savo norimus failus, tačiau ir peržvelgti nemažai užsienio žurnalų ir kitų straipsnių pasirinkdami juos pagal kalbą (deja, lietuvių kol kas nėra). O įkėlę savus failus, galėsite juos nesunkiai įterpti į savo tinklaraštį, socialinį tinklą ar pan.

Užsiregistravę ir nusipirkę profesionalią versiją turėsite dar daugiau galimybių, pasirinkimų. Pavyzdžiui, galėsite keisti išvaizdos nustatymus, gauti išsamią statistiką apie naudojimą, pašalinti reklamas ir t.t. Tarnyba optimizuota visoms paieškos sistemoms, talpinama patikimuose Amazon serveriuose bei siūlo daug galimybių kūrėjams (programuotojams) teikdama informaciją apie savo paieškos bei peržiūrėjimo API.

Daugiau informacijos rasite aplankę Issuu puslapį.

Issuu
Padidinkite paspaudę ant paveikslėlio

Kita apžvelgiama tarnyba, tai Scribd. Šiek tiek kuklesnė, paprastesnę už prieš tai aprašytą Issuu, tačiau taip pat turinti puikią vartotojo sąsaja – nebent glumina gausa reklamų apie skaitomą dokumentą. Ja galite taip pat nemokamai naudotis ir neužsiregistravę pačioje sistemoje.

Scribd vartotojo sąsaja

Trečia, tačiau neblogiausia galimybė talpinti savo PDF failus – Google Docs interneto dokumentų tvarkyklėje. Tikriausiai prasmingiausia ją naudoti, jeigu jau turite Google paskyrą bei naudojatės kitomis įmonės paslaugomis. Didžiausias tarnybos trūkumas, tas kad bent rašymo metu negalima įterpti dokumentų į kitus puslapius. O naudojatės paviešinę (angl. share) dokumentą ir gavę unikalią nuorodą.

Nuo šiol žinosite 3 tarnybas, kuriuose galite talpinti savo sukurtus ar dažnai skirtingose vietose naudojamus PDF dokumentus. Kiekviena tarnyba turi savo pranašumų ir trūkumų, pasirinkite labiausią jūsų poreikius atitinkančią.

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti