Delicious paveikslėliams – vi.sualize.us

Neseniai rašiau apie Delicious pasikeitimus ir antrą versiją, dabar turiu galimybę aprašyti dar vieną panašaus tipo interneto tarnybą – vi.sualize.us, kuri skirta, kaip ir Delicious, išsaugoti interneto adresams. Tik šįkart jūs išsaugosite ne nuorodas, o pačius paveikslėlius.

Tarnybos veikimo principas ir pati idėja visiškai analogiška Delicious, tačiau žmonėms, daug dirbantiems su fotografija, dažnai reikia panašios tarnybos, nes rastų paveikslėlių siuntimas į kompiuterį ne tik kad bereikšmis ir nenaudingas dalykas, bet ir užima vietos, taip pat vėliau surinktoje kolekcijoje sunku atrasti ieškomą dalyką.

Visos problemos išsisprendžia su šia tarnyba. Tai taip pat galimybė parodyti savo atrinktus, sukauptus gražiausius paveikslėliais visam pasauliui. Čia savo kolekciją rūšiuojate pagal žymas, yra specialius Mozilla Firefox įskiepis, kuriuo pasinaudoję vos 2 pelės mygtuko paspaudimais pridėsite norimą epizodą į savo Vi.sualize.us vartotojo kolekciją.

Didesnis vaizdas paspaudus ant paveikslėlio
Didesnis vaizdas paspaudus ant paveikslėlio

Vien pirmame šios tarnybos puslapyje galima rasti daugybę įdomių, meninių ir keistų siužetų, o ką jau kalbėti apie tai, kad galite užsisakyti populiariausiųjų ir naujausiųjų RSS srautą.

Pati registracija trunka vos vieną kitą minutę, tačiau savo vartotojo sąskaitą reikia aktyvuoti el. paštu (kas kartais ne taip jau ir malonu). Tarnybos dizainas malonus akiai – spalvos puikiai atrinktos, o valdymas minimalistinis ir išties labai patogus.

Galite išmėginti šią tarnybą susikurdami savo vartotojo profilį arba tiesiog pasižvalgydami po populiariausius ir naujausius paveikslėlius.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Skaitiniai #7 :: Karolis Pocius
    rugpjūčio 6th, 2008 / 22:13
    Atsakyti

    […] Ričardas ir toliau kepa gerus įrašus. Šią savaitę jau spėjo papasakot apie (ne savo) interviu su Mozilla europe prezidentu bei delicious atitikmenį paveikslėlių adresų saugojimui – vi.sualise.us. […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti