El. pašto adreso trumpinimas ir apsaugojimas nuo šalmšto

Prieš keletą metų, kaip veiksni priemonė išvengti interneto šiukšlių (angl. spam), buvo laikinos pašto dėžutės. Įvairiose tarnybose susikurdavote laikiną el. pašto dėžutę, o jau po pusvalandžio ar dienos ji pranykdavo. Tai vis dar puikus būdas registracijai nepatikimos reputacijos puslapiuose ar siekiant gauti tik priėjimą prie, pavyzdžiui, forumo žinučių ir t.t.

Viena tokių tarnybų 10MinuteMail – nemokamai gausite unikalių el. pašto adresą, kuris išnyks po 10 minučių naudojimo.

Panaši, tačiau jau šiek tiek sudėtingesnė ir daugiau galimybių turinti tarnyba, Spambox.us. Naudodamiesi ja galėsite pasirinkti, kokį laiko tarpą laikyti adresą aktyvų. Taip pat galėsite atsakinėti į gautus laiškus .

Scr.im tarnyba logo

Kitas, daug subtilesnis būdas, kaip apsaugoti savo pašto dėžutės adresą – pasinaudoti Scr.im tarnyba. Ji veikia kaip daugelis interneto adresų trumpinimo sistemų, tačiau paspaudę ant specialiai jums sugeneruoto adreso, pirmiausia turėsite įveikti apsaugą nuo robotų (CAPTCHA) ir tik tada matysite norimo vartotojo el. paštą.

Įveikę palengvintą Captcha formą galėsite vienu pelės paspaudimu nukopijuoti adresą į kompiuterio atmintį (tas pats, kas pažymėjus pasirinkti Kopijuoti (angl. copy)), rašyti laišką GMail. Taip pat matysite, kiek kartų šis adresas buvo peržiūrėtas.

Scr.im tarnyba
Savo el. paštui galėsite pasirinkti norimą Scr.im interneto adreso pabaigą, pavyzdžiui, www.scr.im/ricardas ir t.t. Tokie adresai puikiai tinka naudojimui socialiniuose portaluose (Twitter, Facebook ir kt.).

O pati šauniausia šios tarnybos dalis ta, kad jūsų išsaugotas adresas nepranyksta po keleto minučių, todėl jį galite naudoti nuolatos. Taip pat pamiršus trumpinį jį primins pati tarnybą antrą kartą įvedus el. pašto adresą.

Pašalinti savo pašto adresą iš sistemos galite aplankę specialią nuorodą: http://scr.im/remove/[raktažodis arba kodas]

Rašykite komentarą

Komentarai

  • Tweets that mention El. pašto adreso trumpinimas ir apsaugojimas nuo šalmšto | Ričardas Šmaižys -- Topsy.com
    balandžio 28th, 2010 / 23:55
    Atsakyti

    […] This post was mentioned on Twitter by Radiocool LT. Radiocool LT said: El. pašto adreso trumpinimas ir apsaugojimas nuo šlamšto http://j.mp/9JtvJO […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti