GMail nuo šiol galima naudotis ir neprisijungus

GMail logotipas

Šiandien Google pranešė ilgai lauktą žinią – GMail galima naudotis neprisijungus prie interneto specialia kompanijos sukurta Google Gears technologija.

Nuo šiol GMail fanams nebereikės papildomų elektroninio pašto programų ar pakaitalų, užteks papildomo įskiepio Mozilla Firefox arba Internet Explorer 6+.

Trumpą paaiškinimą, kaip ši sinchronizacija vyksta galite peržiūrėti čia:

Nors Google Gears jau anksčiau buvo naudojamas kitoms tarnybos aptarnauti, pavyzdžiui, Google Docs, Google Reader,  GMail vis jo negaudavo, kas kitus vartotojus varydavo į neviltį.

Google primena, jog ši funkcija yra labai nauja ir neišbaigta – eksperimentinė, todėl gali visko pasitaikyti – nuo mažų trukdžių iki didesnių problemų. Norėdami įjungti GMail Offline palaikymą prisijunkite prie savo pašto dėžutės, keliaukite į nuostatas, Labs kortelę ir įjunkite (angl. enable) Offline Gmail papildymą. Nepamirškite išsaugoti nuostatų ir įsirašyti Google Gears įskiepį, kuris reikalauja JavaScript palaikymo.

Iš pradžių jūsų visi el. laiškai bus parsisiųsti į kompiuterį, tolimesnis dabrbas vyks taip, kaip papasakota aukščiau esančiame video pristatyme.

Nors interneto skvarba vis didėja, ši naujovė pradžiugino daugelį vartotojų. Nuo šiol nebūtina turėti aktyvų interneto ryšį norint tiesiog perskaityti ar susirasti senus el. laiškus. Taip pat rašoma, kad ši funkcija bus ištobulinta taip, jog jūsų seni el. laiškai bus laikomi kompiuteryje, o nauji nuolat atnaujinami. Taip siekiama pagreitinti paiešką laiškų archyve, efektyvumą.

Parengta pagal interneto šaltinius.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Linas
  rugpjūčio 30th, 2012 / 11:45
  Atsakyti

  Sveiki,

  Noreciau suzinoti, kaip atsijungti/panaikinti is kompiuterio „Gmail-neprisijungus“.
  Aciu, Linas.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti