Google paliko BETA versiją

Gmail Logo Without Beta

Vakar mano RSS skaityklė tiesiog lūžo nuo šūksnių ir pranešimų: „taip, Google jau ne BETA“. Tačiau man asmeniškai įdomiausia, kodėl po 5 metų (nuo GMail pasirodymo) ta BETA versija buvo panaikinta, o kai kuriems fanams net palikta funkcija susigrąžinti „beta“ prierašą.

ReadWriteWeb tinklaraštis išsakė savo gana įtikinančią nuomonę. Google kompanija lygi šiol buvo labiausiai mėgstama įvairaus plauko eilinių vartotojų, daugiausia, žinoma, nusimanančių šiek tiek daugiau apie internetą. Verslo atstovai į kaip po tokią ir žiūrėjo, todėl atėjo laikas visa tai pakeisti.

Esu įsitikinęs, jog Google tokį laiko tikrai pasirinko ne be reikalo – būtent dabar, „krizės metu, daugelis įvairaus dydžio įmonių net nesusijusių su informacinėmis technologijomis domisi naujomis galimybėmis, ieško pigesnių paslaugų. Google šiuo atveju turi stipriausią vardą ir užtikrina stabilumą, nors kelis kartus teko stebėti paslaugų tiekimo sutrikimų. Vis dėl to siūlomas puikus sandėris už varganus 50 dolerių už vartotoją. Google tinka ir tuo, jog niekas nesužinos, kad naudojatės būtent Google paslaugomis.

Kita versija, paviešinta Google atstovo Glotzbah ir aprašyta Lifehacker, tikina, kad visa tai dėl vidinių problemų. Google kūrėjų ir programuotojų nuomonės išsiskyrė apie tai, ką jie turi vadinti „beta“ versijomis, todėl tokiu būdu buvo savotiškai sulyginamas visų tarnybų statusas. Visi lieka patenkinti.

Kiekvienas renkamas kuo tikėti, tiesa tik ta, kad logotipai atrodo kažkaip ne taip. :) Kažko trūksta, bet gyvenimas juda pirmyn ir laukiam naujų Google siurprizų.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Dainius
  liepos 8th, 2009 / 12:38
  Atsakyti

  kadangi nesugebėjau rasti kontaktų, rašau čia:
  kaip tu padarei, kad „PageNav“ pluginsas būtų „centered“? Ačiū.

 • Ričardas Š.
  liepos 8th, 2009 / 12:55
  Atsakyti

  Kontaktai Informacijos puslapyje.

  O wp-pagenavi išcentravau lengvai – tiesiog padariau:

  .wp-pagenavi {
  text-align:center;
  }

  Man atrodo čia dėl šito centruota.

  • Dainius
   liepos 8th, 2009 / 18:04
   Atsakyti

   vienok suveikė, ačiū, o dėl kontaktų, tai pasirodo ne visi akli mato :)

 • Ričardas Š.
  liepos 8th, 2009 / 19:38
  Atsakyti

  Tikriausiai reikės kontaktus perdėti matomesnėje vietoje :)

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti