HTML parašų kūrimas GMail

Rašymo metu dar nebuvo Google suteikusi galimybės to padaryti paprasčiau, todėl čia dabar gaunasi ilgesniu keliu viskas, tačiau praversti vis tiek gali, nes naudojami ir Canned Respone.

GMail pašto dėžutė turi galybę naudingų funkcijų ir galimybių, kurias naudoju kiekvieną dieną, tačiau pasigedau HTML parašų. Google kol kas leidžia laiškus siųsti kaip paprastą tekstą arba „rich text“ ir tai sudaro problemų norint susikurti gražų HTML parašą.

Tai padaryti galima keliais būdais – paprasčiausias jų – tai susikurti kokioje nors interneto „rich text“ rengyklėje norimą tekstą ir tiesiog jį nukopijuoti į el. pašto turinio laukelį, tačiau tai nepatogu ir dažnai neveiksminga, todėl paprasčiausia tikriausiai būtų pasinaudoti Labnol aptiktu sprendimu.

 1. Pirmiausia Google pašto nuostatose aktyvuokite Canned Responser ir galimybę įkelti paveiksliukus. Nuostatas rasite Settings -> Labs kortelėje.
 2. Paspauskite naujo el. laiško kūrimo mygtuką ir vietoje paties laiško susikurkite savo HTML parašą tokį, kokį norite.
 3. Baigę parašo kūrimą išsaugokite savo parašą per Canned Response meniu – savo parašui turite priskirti pavadinimą.

Taigi, dabar beliks įterpti šį parašą kiekviename savo el. pašte.

Šis būdas puikus ir tuo, kad galite turėti net kelis skirtingus HTML parašus skirtingoms žmonių grupėms ir pan.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Marius
  liepos 27th, 2010 / 17:54
  Atsakyti

  Naudojuosi Google Apps meilu darbiniam paštui kur ši funkcija (signature editor) yra be jokių papildomų Canned Responses pluginu. Tereikia tik susirinkti norimas ikonėles į socialinius tinklus :)

  • Ričardas Š.
   liepos 27th, 2010 / 19:32
   Atsakyti

   Čia neseniai ją padarė :) Aš kadangi įrašus rašau į priekį, tai taip ir gavosi :) Kažko, žiūriu, neatsiperka tas rašymas į priekį – būną periodiškai, bet vis pataikau ne ant to momento, o ištrint nesinorėjo :)

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti