Kuriame Google Docs atsargines kopijas

Jau tikriausiai atsibodo girdėti nuolatines kalbas apie interneto saugumą, antivirusines programas, slaptažodžių saugumą ir kitas problemas su kuriomis susiduriame šių dienų IT pasaulyje. Tačiau net ir tokiuose saugiuose ar patikimuose serveriuose kaip Google negalime užsimiršti apie atsarginių kopijų svarbą.

Manau, kad didžiausia problema, kuri gali nutikti su jūsų talpinamais dokumentais tokioje tarnyboje, tai paskyros perėmimas. Jeigu koks nors piktavalis sužinos jūsų paskyros slaptažodį ir jį pakeis arba tiesiog ištrins visą esančią informaciją, tikrai pasigailėsite nepasinaudoję šiuo patarimu ir nepasidarę atsarginės kopijos.

Iš kitos pusės net ir neturėdami interneto ryšio visada galėsite naudotis savo dokumentais iš kietojo disko, kuriame saugiau „gulės“ jūsų dokumentų kopijos.

Norėdami pasigaminti savo atsargines kopijas galite pasinaudoti Google Code patalpinta mini-programėle GdocBackup, kurią galite parsisiųsti iš jau minėtos Google kodų talpyklos. Programa visiškai nemokama, paprasta naudojimuisi net ir nepatyrusiems vartotojams.

Parsisiuntę ir ją įdiegę nuostatų lange įveskite prašomus savo paskyros duomenis, pasirinkite norimą katalogą ir susikurkite atsarginę kopiją. Naudodamiesi GdocBackup galite atskirai pasirinkti, kokius dokumentus išsaugoti, pavyzdžiui, tik PowerPoint vaizdo pristatymus arba tik PDF dokumentus.

Procesas neturėtų užtrukti ilgai, nes ryšys su Google Docs tarnyba nuolat būna pakankamai greitas ir stabilus. Apačioje pateiktame video filmuke matote, kaip paprasta ja naudotis:

Inf. šaltinis (rasta programos apvažlga):  GoogleTutor

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti