Kurkite savo RSS srauto PDF laikraščius

Pasigaminkite savo laikšratį

Norite savo nuosavo laikraščio? Galite jį susikurti iš savo tinklaraščio įrašų turėdami tik RSS srauto nuorodą. Tai labai paprastą ir užtrunka vos kelias sekundes. Tokią fantaziją jums leidžia nemokamai išpildyti FiveFilter tarnyba internete.

Galima mėginti kurti tokį laikraštuką ir su paveikslėliais, tačiau šio įrašo rašymo metu yra eksperimentinė ir žymėtina, kaip lėta. Mėginau abu variantus ir abiem pavyko per kelias sekundes gauti savo paskutinių dešimties įrašų tvarkingą PDF failą, kurį galėjau išsaugoti tiesiog čia ir dabar.

Tiems, kurie pateikia ne pilnus teksto įrašus, taip pat pasisekė, nes galima pasirinkti galimybę talpinti visą įrašą. Be šios funkcijos galite papildomai pasirinkti, kaip norite išdėstyti savo įrašus – seniausias pradžioje ar pabaigoje.

Kur galite panaudoti tokią tarnybą? Na, bent jau paeksperimentuoti yra tikrai smagu, patikėkite manimi. O naudos galima taip pat rasti. Pavyzdžiui, nedaugeliui patinka tos RSS naujienos bei jų skaitymas specialiose naršyklėse, todėl žmonės naudoja el. paštą tokioms naujienoms užsisakyti. O kad neužverstumėte daugybe įrašų vartotojo pašto dėžutes, galite kartą į savaitę sugeneruoti tokį lankstinuką ir išsiųsti el. paštu – patogu, greita ir efektyvu.

Galbūt netgi būtų galima parašyti specialų WordPress priedą šiai funkcijai įgyvendinti – jeigu bus poreikis, praneškite – pamėginsime paeksperimentuoti.

Aplankykite tarnyba paspaudę nuorodą.

Inf. šaltinis: DownloadSquad

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Povilas
  kovo 16th, 2010 / 18:13
  Atsakyti

  Yra ir kitas pritaikymas – paimti kokį mėgstamą RSS srautą, išsaugoti kaip PDF ir atspausdinti, o po to patogiai skaityti kur nors autobuse ar kitur laisvalaikiu ne prie kompo :)

 • Ričardas Š.
  kovo 16th, 2010 / 22:01
  Atsakyti

  Nebloga idėja – spėju kiekvienas gali prisigalvoti visokių panaudojimo būdų, tačiau ši tarnyba skiriasi nuo kitų, kad tinkamai atvaizduoja viską ir mažai problemų sudaro su paveikslėliais bei kita informacija, todėl ją ir nusprendžiau aprašyti.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti