Paverskite savo kompiuterį serveriu

Žmonės dažnai ieško įvairių būdų, kaip savo draugams nusiųsti didelį kiekį nuotraukų, persiųsti filmą ar panašią informaciją. Deja, ne visada gelbsti tokios tarnybos,kaip Flickr, Delfi Foto, todėl tenka naudotis pačiais neįprasčiausiais būdais. Kad šito išvengtume, galime visiškai nesunkiai savo kompiuterį paversti žmonėms prieinamu serveriu iš kurio jie galės siųstis informaciją.

Paprasčiausias būdas tai padaryti – Opera Labs galimybės bei Opera Unite programų rinkinukas. Jums tereikia jį parsisiųsti ir įdiegti – iškart turėsite visiškai funkcionuojantį interneto serverį prie kurio gali jungtis žmonės.

Savo norimus katalogus galite keisti ar kurti pasinaudodami Opera naršykle bei įjungę joje Opera unite galimybes. Atvėrę Opera Unite nuostatas turite tik pasirinkti norimus katalogus bei paskirti juos dalinimuisi (angl. share).

Svarbesnius dokumentus galite apsaugoti pasinaudodami specialiu slaptažodžiu. Visą papildomą informaciją rasite Opera Unite pagalbos puslapyje arba susipažinsite, kaip valdyti naujai įdiegtą serverį peržiūrėję žemiau pateiktą video pristatymą:

Atkreipkite dėmesį, kad jums nereikia išmanyti visų sudėtingų sistemų ar žodžių, kuriuos vartoja daugelis IT mėgėjų ir profesionalizmų. Viskas paprasta ir aišku net paprastam interneto vartotojui, kuris nenori registruotis skirtinguose tarnybose ar mokėti papildomų sumų už tą patį, ką galite nesunkiai pasidaryti patys.

Inf. šaltinis: Labnol

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Aleksandras
  kovo 2nd, 2010 / 09:23
  Atsakyti

  Nelabai supratau prie ko čia Opera Labs. :)
  Tame puslapyje pateiktos kai kurios per senos, o kai kurios per daug nestabilios (pre-alpha) versijos. Straipsnio šaltinis yra praeitų metų vasaros – tad ne nuostabu. Bijau, kad tai suklaudins skaitytojus, jei atsiras norinčių parsisiūsti. Rezultate liks tik nusivilimai dėl visokių nestabilumų.

  Kas dėl Opera Unite, tai šis funkcionalumas stabiliame režime atsirado nuo Opera 10.10 (http://www.opera.com). Jei yra noras išbandyti naujesnę ir tikrai įspūdingą 10.50 versiją – tai jau yra ne pre-alpha, o RC versijos (Release Candidate). Paskutiniai atnaujinimai yra čia – http://my.opera.com/desktopteam/blog/.

  Šiaip tikriausiai jau šiandien pasirodys ir Opera 10.50 Final versija. Nes nuo kovo 1-2d. turėjo startuoti „Browser choose“ kampanija Windows sistemose.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti