Pokeris internete

Pokeris – vienas populiariausių ir azartiškiausių Amerikos, dabar jau išplitęs ir Europoje, kortų žaidimas. Šio žaidimo populiarumas su kiekviena diena skverbiasi ir į interneto platybes, kur jo laukia daugybė fanų, pasiruošusių pakloti nemažą sumą. Jums nereikia išeiti iš namų, kad galėtumėte sulošti partiją, taip pat beveik visada esate užtikrintas, kad žaisite bent su vienu ar dviem žaidėjais.

Yra du būdai žaisti šį žaidimą, pirmasis jų nemokamas. Susirandate jums patinkančią internetinio pokerio svetainę, užsiregistruojate ir gaunate šiek tiek nemokamų žetonų. Išnaudoję juos galite prašyti vėl, tačiau dauguma tinklalapių savininkų neduoda jų taip dažnai kaip norėtųsi. Antras būdas – mokamas, jums reikia užsiregistruoti svetainėje, parsisiųsti specialią programą, skirtą lošti pokerį internetu. Tada belieka nusipirkti žetonų ir tiesiog gerai praleisti laiką.

Royal Straigt Flus kortų derinysNorint žaisti ir laimėti reikia mokėti, suprasti žaidimo principus bei taisykles. Žaidimas dažniausiai žaidžiamas su 52 kortų malka. Žaidžiant beveik visų rūšių pokerį svarbiausią surinkti stipriausius penkių kortų derinius. Galimi deriniai nuo silpniausio iki stipriausio: aukščiausia korta, pora, dvi poros, trys vienodos vertės kortos, Straight, Flush, Full House, keturios vienodos vertės kortos, Straight Flush, Royal Flush.

Interneto pokeryje nepamatysite žaidėjo neverbalinės kalbos (nevalinga kūno kalba), negalėsite taip tiksliai atspėti jo sekančio ėjimo, tačiau galite mėginti perprasti jo taktiką žiūrėdami ir nagrinėdami, kada jis pasitraukia iš žaidimo, o kada padidina suma.

Čia rasite lietuviškas pokerio taisykles. O paspaudę čia rasite visus penkių kortų rinkinius su paveikslėliais.

Save galite išmėginti šiose svetainėse:

· www.partypoker.com

· www.pokerstars.net

· www.crazypoker.com

· www.ultimatebet.com

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti