SpiderOak – dar vienas būdas sinchronizuoti duomenis internete

Informacinių technologijų sektoriui besiplečiant vis didesnė problema tampa darbas su informacija iš kelių vietų. Jau dabar turime po kompiuterį namie, vieną darbe, o jeigu dar šalia ir nešiojamas kompiuteris kelionėms bei panašioms situacijoms. Verta paminėti ir tai, kad dažnai tų kompiuterių operacinės sistemos būna skirtingos (juk taip smagu namie naudotis Mac, paeksperimentuoti su Linux, o darbe naudotis sena gera Windows OS).

Visoms šioms problemos internete yra nemažai skirtingų duomenų sinchronizavimo tarnybų, kurios padeda vartotojui susigaudyti šiame besikeičiančios informacijos amžiuje. Viena tokia tarnyba yra ir SpiderOak, kuri turi nemažai savo pranašumų.

Vienas tokių – visiškai duomenų saugumas. Visi duomenys, kurie siunčiami į tarnybą saugojimui yra užkoduojami specialiais šifrais – taip net įmonės darbuotojai negali pasakyti, ką jūs įkėlėte. Kitas nemažiau nuostabus dalykas – informacijos glaudinimas ir suspaudimas. Puikūs algoritmai padeda sutaupyti nemažai vietos paskyros kietajam diske. Mokėjimas taip pat priklauso tik nuo suspaustos informacijos kiekio.

SpiderOak taip pat pasižymi ypač greitu ryšiu – skelbiasi, jog net 10-15 kartų yra greitesnė už kitas tokio tipo paslaugas teikiančias bendroves internete. Žinoma, esate neapriboti jokių OS, duomenų tipų ir t.t.

Jeigu niekada tokia tarnyba anksčiau nesinaudojote, jums padės išsami video pamokų biblioteka, kuri parodys ir kaip savo dokumentus peržiūrėti, kaip juos įkelti ar parsisiųsti. Filmukus galite pažiūrėti paspaudę ant šiuos nuorodos.

SpiderOak pirmajam pabandymui suteikia net 2 GB talpos paskyrą savo serveriuose. Taip tarnybą galite išnarstyti po mažiausią kaulelį, o jeigu patiks, manau, kaina tikrai nesikandžios. Už 100 GB vietos mokėsite vos 10 JAV dolerių. Tikrai verta mėginimo tarnyba, galbūt tapsianti jūsų patikimu sprendimu dirbant su įvairiausia informacija internete.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Andrius
  kovo 23rd, 2010 / 08:46
  Atsakyti

  Taip, dar viena tokio tipo tarnyba. Girdėjau tik pagyrimus, o kokie trūkumai? :)
  Supratau, kad tarnyba išbandai. Juk ne nemokama reklama darai?

  • Ričardas Š.
   kovo 23rd, 2010 / 16:37
   Atsakyti

   Na, darau „nemokamą reklamą“ :) Juk yra galimybė pasirinkti planą nemokamai naudotis su 2 Gb, o to daugeliui pakanka savo dokumentams saugoti.

 • Justas Gvozdiovas
  kovo 23rd, 2010 / 10:24
  Atsakyti

  aš naudoju DropBox, manau ji lyderė tarps šių sinchronizavimo programėlių. labai svarbu ar yra smartphone’ų palaikymas -symbian,iphone,android.

  • Ričardas Š.
   kovo 23rd, 2010 / 16:38
   Atsakyti

   Taip, Dropbox lyderis, bet kartais mažiau žinomos tarnybos taip pat turi, ką pasiūlyti, todėl nereikia jų taip iškart nurašyti.

 • Andrius
  kovo 23rd, 2010 / 19:39
  Atsakyti

  Aš iš tiesų naudoju Live Mesh. Vien dėl nemokamų 5 Gb limito.

 • Marius
  vasario 23rd, 2012 / 21:00
  Atsakyti

  Neseniai perejau nuo Dropbox prie Spideroak ir labai tuo dziaugiuosi. Spideroak dabar siulo 6 GB nemokamos vietos jei atlikti siuos zingsnius registruojatis:
  1. Visu pirma uzsiregistruoti su sia nuoroda (taip gausite 1 papildoma gigabaita nemokamai)
  https://spideroak.com/download/referral/150395506790a48dde749d2b7734958f
  2. Tuomet gauti dar papildomus 5 GB nemokamai pakeiciant savo plana su spec kodu:
  2.1. Prisijungti prie spideroak portalo
  https://spideroak.com/browse/login/storage
  2.1 Prisijungus spausti „Account“ nuoroda (virsuje desineje), tuomet spausti „Buy more space“,
  spausti „CHANGE“ Account tipui, tuomet ivesti promotion code „worldbackupday“ (ivesti be kabuciu), spausti „UPDATE“.
  2.2 Tuomet pasirinkti plana „Monthly billing“ „5 gigs: Free for World Backup Day“ ir spausti „NEXT“ ir tai viskas :)

  Visa tai leis jums tureti 6GB nemokamai. Ir dar vienas pliusas pries Dropbox- spideroak duomenis kompresuoja, taigi jei saugosite visokius dokumentus ir panasia informacija, jos turetu tilpti virs 10 GB. Deja Dropbox neturi sios puikios savybes.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti