Evernote programos apžvalga (video)

Tinklaraščių autoriai dažnai vis rašo ir rašo įvairius įspūdžius apie programas, tačiau kartais geriausia vaizdinė priemonė. :) Šįkart Evernote programos galimybės šiame filmuke:

Balsas glabūt kiek ir nuobodokas, tačiau informatyvumas išlieka – čia viskas pateikta vizualiai – nereikia siųstis ir išmėginti, matai viską realiuoju laiku. (via)

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Karolis Pocius
  rugpjūčio 3rd, 2008 / 03:25
  Atsakyti

  Available for Win and Mac only. Tuo viskas ir pasakyta.

  Aišku, jei būčiau didelis programos fanas windows’uose, tai susiemuliuočiau ją per wine. Bet kažkodėl netraukia testuot programų, kurios net nepritaikytos OS, kurią aš naudoju.

  Tokia mano nuomonė… :)

 • Ričardas Š.
  rugpjūčio 3rd, 2008 / 09:17
  Atsakyti

  Aš kažkada esu mėginęs šią programą, bet man kaip ir daugelis GTD tiesiog „nesinaudojo“ :) Niekaip nepritaikiau normaliai, o viską pasidarau ir be tokių programų. Vieniems tinka jos, kitiems ne. :)

 • Websites tagged "evernote" on Postsaver
  rugsėjo 13th, 2008 / 16:17
  Atsakyti

  […] – Evernote programos apžvalga (video) saved by yunafinalfantasy2008-09-12 – HOT DOWNLOAD: EVERNOTE saved by StuartGray2008-09-05 – […]

 • Kaip suderinti mokslus ir savo pomėgius ar darbus | Ričardas Šmaižys
  liepos 8th, 2009 / 10:02
  Atsakyti

  […] Evernote programos apžvalga (video) (programa aprėpianti visus reikalingiausius planavimo įrankius) […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti