Žmones, būkite atsargūs!

Ką tik teko stebėti gana nemalonų dalyką, kai buvo partrenktas per perėją ėjęs žmogus. Žinoma, eismo sąlygos sunkios, tačiau vis dėl to tai gyvenamasis rajonas, pakankamai gerai apšviesta vieta ir perėja. Kadangi turėjau po ranka fotoaparatą, padariau keletą nuotraukų – tikrai neišvysite ant žemės gulinčio žmogaus ar kitokių neetiškų kadrų.

Visas nuotraukas galite padidinti paspaudę ant jų.

EMS

Greitoji pagalba atvyko su sirenomis mums matant.

EMS 2

EMS lights

Tai privati Klaipėdos greitoji medicinos pagalba – jos būstinė šalia įvyko vietos. Atvykus greitajai įvykio vietoje jau buvo policijos pareigūnai.

Police car

Lithuanian police car

Kai kurios nuotraukos fotografuotos naktiniu rėžimu, o šiandien labai vėjuota, todėl yra „blur“ efektas.

Prieš kelias dienas taip pat teko stebėti, kaip dėl neaiškių priežasčių – lygtais sumuštas – buvo išvežtas apie 12-14 metų berniukas. Medikai dirbo gan operatyviai.

Accident near the water

Accident near the water 2

Būkite atsargūs keliuose ir dėvėkite atšvaitus. Jie gali išgelbėti jūsų gyvybę net ir mieste. Šioje avarijoje greitis buvo tikrai nedidelis, tačiau žmogus buvo skubiai išvežtas greitosios medicinos pagalbos, prieš tai jis buvo be sąmonės.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • kukumalu
    sausio 14th, 2009 / 19:29
    Atsakyti

    dėl atšvaitų sutinku, blin svarsčiau kad reik nusipirkt tu atšvaitinių juostelių ir kartu su spyriu šiknon uždėt kokiam nevispročiui einančiam kelkračiu pagal eismą juodais drabužiais.. jau rimtai užknisa tie piestieji : galvoja kad yra matomi naktį.. nors dažniausiai praleidžiu per perėjas einančius garantuotai galiu pasakyt kad beveik dėl visų pėsčiųjų sužalojimų perėjose jie patys ir yra kalti. Pėstysis turi prieš įžengdamas i vaziuojamąją dalį įsitikinti kad tai daryti saugu, bet daugybė žmonių įsitikinę kad jei jau eina per perėja tai jiems neskaudės… kam šokt po ratais jei mašinos nestoja? aišku vairuotojams tolerancijos irgi truksta, bet kai sustoji praleist, o ten jaunas normalus žmogus eina koja už kojos vos vilkdamas tai kitakart jau ir nebesinori praleidinėt.. :(

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti