Mokslas.Mokslininkai.Visuomenė

Pirmajame lietuviškame Scientific American žurnalo numeryje aptikau Mokslasplius.lt svetainės aprašymą, išmėginęs nusprendžiau pasidalyti su jumis.

Mokslasplius.lt yra projekto „Mokslas.Mokslininkai.Visuomenė“ portalas. Jame galite rasti daugybę įdomios informacijos apie interneto technologijas, informatiką, fiziką, astronomiją, matematiką ir negirdėtas, naujas mokslo šakas, pavyzdžiui rizikos fizika.

Svetainėje taip pat pateikiama apibendrinta ir surinkta informacija iš kitų šaltinių, galite rasti terminologijos žodynus, matematikos, fizikos astronomijos žinynus. Šiame portale galite atlikti sudėtingus matematinius, fizikinius skaičiavimus, pavyzdžiui: braižyti 3D funkcijų grafikos, skaičiuoti sudėtingus matematinius reiškinius, išmėginti virtualius eksperimentus.

Visą šį gėrį mums sukūrė ir pristato VU Teorinės fizikos ir astronomijos institutas, Matematikos ir informatikos institutas, VU Teorinės fizikos ir astronomijos institutas Planetariumo bei Lietuvos mokslininkų sąjunga. Projektą remia Europos Sąjunga, Lietuvos Respublika, Švietimo ir mokslo ministerija.

Mano nuomonė šis portalas artimas Web 2.0. Kol kas tokių projektų nėra daug Lietuvos interneto platybėse, todėl visiems siūlau aplankyti šią svetainę – MokslasPlius.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • Blogorama #224 : nežinau.lt
  spalio 17th, 2007 / 21:16
  Atsakyti

  […] minimalistiško grotuvo paieškos, Kaunas – nebepaslaugus miestas (II dalis), visiška nekokybė, mokslas visiems ir ne tai, kas atrodo iš pirmo […]

 • Mokymosi priemonės ir šaltiniai internete | Ričardas Šmaižys
  rugsėjo 7th, 2010 / 07:02
  Atsakyti

  […] Mokslasplus.lt svetainę jau esu rašęs, todėl neverta […]

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti