Project Euler – jeigu norite spręsti, sunkiausias problemas ir klausimus

Prjoject Euler labai įdomus projektas apjungiantis daugybę sunkių ir ypač sunkių su matematika bei kompiuteriais ir programavimu susijusių problemų ar, kitaip tariant, uždavinių. Tai tikras lobis mėgstantiems dalyvauti olimpiadose ar šiaip pamiklinti savo smegenis sunkiais ir netradiciniais uždaviniais.

Daugiausia uždavinių skirta studentams, todėl mokinukams gal sektis kiek sunkiau, tačiau, nemanau, kad uždaviniai yra neįmanomi ir jiems. O pirmąsias užduotis galite pasirinkti atsižvelgdami į tai, kiek daug žmonių vieną ar kitą išsprendę ir taip mėgindami pataikyti ant lengvesnės bent jau pirmaisiais kartais.

O uždavinių turėti tikrai pakakti mat svetainė įkurta dar 2001 spalio mėnesį, todėl šis projektas turi sukaupęs gausybę įdomių užduočių kiekvienam.

Kad galėtumėte sekti savo tobulėjimą ir judėjimą pirmyn, turite užsiregistruoti, nors niekas nedraudžia tų problemų mėginti spręsti ir be registracijos. Tačiau papildomai dar turėsite galimybę diskutuoti su bendraminčiais tam specialiame forume, kuriame aptarsite ne tik galimus sprendimus, bet ir galbūt rasite kokių nors užuominų, padėsiančių rasti teisingą atsakymą.

Registracija paprasta ir nesudėtinga – tereikia jūsų susikurto vartotojo vardo, slaptažodžio ir el. pašto. Daugiau informacijos rasite pačioje Project Euler svetainėje, kurią siūlau aplankyti ir išmėginti savo jėgas.

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti