Diskriminanto skaičiavimas

Programavimo kategorijoje jau pirmoji mano sukurta programa. Visos vėliau pateikiamos programos bus taip pat sukurtos C++ programavimo kalba, kurią mokausi dabar ir bandau žinias pritaikyti naudingiems dalykams, kurie galėtų praversti ne tik man, bet ir kitiems.

Gali būti, jog ši programa bus naudinga labiau mokyklinio amžiaus žmonėms, tačiau būna gyvenimo akimirkų kai jau ir pabaigusiam mokslus prireikia diskriminanto. Tada pasirodo, jog jau šios formulės neprisimenate.

Čia jums pagelbės programa, kuri taip pat apskaičiuoja ir kvadratinės lygties sprendinius, tačiau dėl kvadratinės šaknies traukimo bėdų kol kas programa sudaryta taip, jog indeksai turi būti sveikieji skaičiai. Vėliau planuojama padaryti taip, kad programa ištrauktų kvadratinę šaknį suapvalintą, tačiau tuomet mokykliniam variantui ši programa nebetiks, nes dažniausiai mokyklose neleidžia apvalinti šaknies sprendinių.

Siųstis čia.

Rašykite komentarą

Komentarai

  • a
    kovo 1st, 2009 / 13:29
    Atsakyti

    Nebeina siustis !!!!!!!!

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti