Pascal

Po ilgų svarstymų ir abejonių pagaliau nusprendžiau, ką veiksiu netolimoje ateityje – mokysiuosi Pascal ir tarpais gilinsiu C++ žinias.

Dėl ko taip nusprendžiau? Turiu gan tvirtą paskatinimą. Atsirado žmonių, kurie man galės pagelbėti iškilus vienai ar kitai bėdai, o ir pasiruošti bus lengviau. Nugalėjo ir Pascal paprastumas, nes, kaip jau minėjau, noriu išmokti bent vieną kalbą lygi galo. Taip pat lengviau gausiu mokslams reikalingos informacijos, kurios C++ atžvilgiu praktiškai nėra (lietuvių kalba).

Taigi, nuo šiol šis mano tinklaraštis virsta, ne tik (per daug) asmeniniu, bet ir apie programavimą, pasakosiu ir dalinsiuosi įspūdžiais apie programavimą, pirmąją pradžią ir laimę pasiekus vieną ar kitą. :)

Pixel.lt yra šiek tiek kitoks tinklaraštis apie programavimą. Jie laiko save programavimo blog’u, tačiau mano susidaryta nuomone, tai eilinis PHP blogas, kurių išties daug dabartiniame internete.

Mano parašytos programos ir idėjos taip pat bus viešinamos čia – įdomumo dėlei kartu dėsiu ir programos kodą.

P.S. Įrašo mintys padrikos ir nerišlios :) Nepykit.

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti