Programavimo kalba

appendix2-3.gif

Naujas Rugsėjis – nauji planai mokytis programavimo. Jau metus, o gal ir daugiau mokausi ir domiuosi įvairiomis programavimo kalbomis.

Tie metai šuniui ant uodegos nenuėjo, tačiau ir išmokti nelabai ką išmokau. Žinau ir moku šiek tiek PHP4, tačiau, tai jau nebėra taip vertinga, nes šiuo metu yra PHP5. Taip pat moku Pascal programavimo pagrindus, nors ši programavimo kalba nėra sudėtinga ir joje nėra kažkokio tokio ypatingo dėl dažno šokinėjimo nuo vienos prie kitos kalbos  nelabai ką žinau ir išmokau.

Kalbant apie interneto programavimą, tai mokiausi ir gana nemažai CSS,  mūsų interneto ateities, tikiuosi, kad ateityje tai pravers, nors šiuo metu negilinu savo įgūdžio šios kalbos atžvilgiu. O daugiausiai iš visų programavimo kalbų moku C++. Ši kalba yra vienas iš mano pagrindinių tikslų, būtent ją aš noriu ir trokštu išmokti iki pat galo, noriu mokėti ir žinoti šios kalbos visas subtilybes. Nežinau kuo ji mane žavi, tačiau PHP nusivyliau dėl dažnų pasikeitimų, taip pat PHP nėra itin sudėtinga kaip kalba (o tuo metu, kai rinkausi kurią išmokti, tikėjausi iššūkių).

Dabar siekiu išmokti bent vieną, bet kurią iš šių visų programavimo kalbų. Tad pasirinkau paprasčiausią, nors ir nenaudingiausią – Pascal. Ji patogi ir lengva mokymuisi, o ir jos pradmenys turėjau vienus tvirčiausių.

Tad nuo šiol kas kelias dienas ar savaites rašysiu ir apie savo pasiekimus programuojant, galbūt išvysite mano sukurtas eksperimentines/mokomąsias programas, kurios nemanau ar bus naudingos jums, tačiau bent bus į ką pažiūrėti ir pasijuokti. :)

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti