Dar vienas būdas paleisti Ubuntu Windows XP OS

Ubuntu logotipas

Žmonės norintys išmėginti Linux operacines sistemas, konkrečiai Ubuntu, neretai susiduria su įvairiomis problemomis: nesuderinamumas su kompiuterine įranga, programų trūkumas kitoje terpėje ir t.t. Tačiau šis būdas atrodo pats įdomiausias ir kartu tinkamiausias Ubuntu entuziastams.

Nuo šiol galite įrašyti Ubuntu į Windows XP kaip paprastą programą, taip pat galite pingvino prižiūrimą OS visada nešiotis su savimi USB rakte.

Kaip tai atrodo galite pažiūrėti šiuose video:

Daugiau funkcijų ir galimybių:

Informacijos šaltinis: Daily Cup of Tech

Rašykite komentarą

Komentarai

  • ZmogusNegalintisUzsiciaupti
    balandžio 28th, 2009 / 18:17
    Atsakyti

    Manau blogas būdas nešiotis Linuxui. Didžiausias tokio naudojimo būdas lėtumas. Pats naudoju truputį kitaip – į USB įkėliau LinuxMint LiveCD (atrodo tokia programėlė būna pagal nutylėjimą paleidus patį LiveCD) ir leidžiu iš USB (beveik) pilną sistemą out of the box jei kada prireikia. Bet tai naudinga tik visokiems kompiuterio tvarkymams ar užlūžus kompiuteriui, kaip ir turi būti. Kiekvieną sistemą geriau naudoti in the box, tada pajunti ką ji tikrai gali.

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti