Pokki – naujas būdas atrasti programėles Windows terpėje

Pokki – įdomus projektas, kuris savotiškai perkelia mobiliesiems įrenginiams įprastą programėlių „turgų“ (angl. marketplace) į Windows terpę. Įsidiegę Pokki atrasite šimtus mokamų ir nemokamų programėlių skirtų Windows aplinkai nuo Facebook iki Farmvillie ir daugelio kitų. Anot kūrėjų, tai modernus būdas ieškoti ir naudotis programėlėmis šiais laikais.

Vartotojo sąsaja išties gana intuityvi ir paprasta, naudotis programa ir atrasti naujų programų nėra sudėtinga ir tai padarys bet kuris mažiau ar daugiau įgudęs kompiuterio vartotojas.

Didžiausia ir aktyviausia rubrika yra turbūt žaidimai. Čia galite rasti ir labiausiai žinomus tokius kaip Travian ir šiek tiek mažiau žinomus ar labiau matytus mobiliuosiuose įrenginiuose ar žaidimuose tokius kaip biliardas, šachmatai, soliteris, įvairūs fermų kūrimo žaidimukai, karo žaidimukai ir kt.

Programėlių archyve rasite ir keletą įdomesnių programų ar labiau įprastų Windows terpei, tai ir WinRar, Mixcloud, DaemonsTools ir kt. Taip pat čia aptiksite ir socialinių aplikacijų skirtų Facebook, Twitter, Yahoo paštui ir kt.

Programa skirta naudoti daugiau mažiau patyrusiems vartotojams ar norintiems turėti viską po ranka.

Nuoroda į Pokki

Screenshot_1

 

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti