Naudojimasis GMail (video)

Naršydamas internete radau įdomią filmukų seriją apie Google Mail ir jos naudojimąsi. Filmukai pravers tiems, kurie naudojasi kitomis el. pašto tarnybomis ir paslaugomis, norintiems plačiau sužinoti apie GMail, jos galimybes bei atliekamus veiksmus tiesiog su realiais elementais, o ne vien ekrano nuotraukas.

Pirmoje dalyje pateikiamas trumpas visos tarnybos supažindinimas, pagrindiniai elementai ir galimybės.

Antroje dalyje pasakojama apie žymų ir filtrų naudojimą bei kaip juos sukurti. Pateikiami net keli būdai, taip pat demonstruojama kaip tai pačiai GMail el. pašto dėžutei priskirti kelis kitus el. pašto adresus.

Trečioje dalyje daugiau kalbama apie GMail nustatymus, pavyzdžiui, parašo kūrimas, atostogų atsakiklio nustatymas, POP3/IMAP/SMTP protokolų apžvalga, paieškos demonstravimas ir apie „Labs“ galimybes patobulinti savo GMail vartotojo sąskaitos naudojimą.

Nieko įspūdingo ir kažko naujo seniiems vartotojams, tačiau galbūt šie filmukai pravers naujokams ar šiaip smalsuoliams.

Rašykite komentarą

Komentarai

 • m
  spalio 21st, 2008 / 22:50
  Atsakyti

  puikus darbas! vis reklamuoju draugams gmail, tačiau labai tingiu vis pasakoti, ką ir kaip daryti. dabar nurodysiu tavo įrašą :)

 • kasparas
  liepos 22nd, 2011 / 18:00
  Atsakyti

  Kaip pasididinti pasto dezuciu skaiciu? yra tik 6 vnt.?

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti