Šiandien Boso diena. Galbūt jau reikėtų vadinti lyderystės diena? Bet ne apie tai.

Per paskutinius metus suvokiau, kad neužtenka būti tik geru specialistu, kad galėtum vadovauti komandai. Įgavau dar daugiau žinių apie minkštuosius ir kietuosius vadovo įgūdžius, autentišką lyderystę.

Antrinu tiems, kurie sako, jog nebereikia skirstyti vadovo įgūdžių į šias 2 kategorijas. Kadangi niekada taip ir nedirbau nuo 8 iki 17 val. kitiems, buvo laikas kuomet klausiau savęs, kaip save pristatyčiau per įdarbinimo pokalbį. Turbūt atsakyčiau taip. Mano išskirtinis pranašumas yra tas, kad susidūręs su bėda aš augu, tobulėju ir keičiuosi. Kad ir kas nutinka aš pasidarau išvadas, gebu išmokti bei pakeisi situaciją į geresnę. Nesvarbu, ar tai būtų mano asmeninės savybės, ar darbiniai įgūdžiai, ar žinių trūkumas. Nekaltinu kitų, neieškau pasiteisinimų. Aš turiu suvokimą, kad aš vienintelis atsakingas už savo, savo komandos ir įmonės ateitį ir nebijau tos atsakomybės prisiimti. Sunku kiekvieną nesėkmę paversti nauja galimybe. Tam reikia atkaklumo, tačiau ir pastarojo man netrūksta.

Džiaugiuosi tuo progresu, kuris yra, galbūt ne visada maksimumas, bet neabejotinai kiekvienais metais tik geriau. To paties linkiu ir kitiems vadovams! Nesustokite tobulėti, judėkite pirmyn, nepritrūkite atkaklumo!

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti