Jeigu praeitais metais darbuotojams dovanojau japoniško viskio, kaip LEAN/TOC ir kt. įprasminimą, jog mūsų „hard“ procesai buvo iš esmės sukurti ir sutvarkyti bei tai atnešė reikšmingos naudos tai šiandien dovanoju akimirkas ir naujus įspūdžius.

„New normal“ laikais turbūt vienas svarbiausių dalykų yra ne tik stiprus užnugaris, bet ir smagios akimirkos ir laikas praleistas drauge. Būtent kiekvienam parinkti bilietai į koncertą, teatrą ar aktyvią pramogą yra dar viena PrestaRock kultūros dalis.

Prisijungę naujokai šiais metais kalbėjo, jog nebūtų tam tikrų pramogų išmėginę gyvenime, jei ne PrestaRock teambuilding’ai. Dar kiti sakė, jog tiek daug ir įdomaus laiko kartu neleisdavo anksčiau net savo asmeniniame gyvenime, kas yra faina.

O aš pats pamenu, kaip man vienas pirmųjų vadovų Vytautas Jurkšaitis dovanojo Kalėdoms teatro bilietus.
Tuomet dar buvau berods antro kurso studentas. Toks kuklus, nedrąsus vaikis. Iš tikro pirmą kartą turbūt nukeliavau į teatrą jau suagęs.

Dar šiandien atsimenu Šapranauską ir jo vaidybą, tos akimirkos išlieka atmintyje. Vedamas panašių minčių ir tikėdamasis, kad ir mano kolegoms tos akimirkos bus smagios ir įsimintinos šiais metais PrestaRock Kalėdų senelis išrinko tokias dovanas jiems ir jų antrosioms pusėms.

Kartais svarbu tiesiog atsiplėšti nuo rutinos, išmėginti kažką naują arba rinkti iš gyvenimo tas pačias geriausias akimirkas. Įspūdžių, akimirkų ir bendrystės linkėjau kolegoms Kalėdoms.

Asmeniškai man šie metai buvo labai įdomūs. Dar daugiau naujų iššūkių, įvairių netipiškų ir netikėtų patirčių apturėjau kaip PrestaRock vadovas.

Galiu pasidžiaugti, jog išmokau iššūkius priimti ne kaip pasaulio pabaigos problemas arba tik man vykstančius netikėtumus, bet tiesiog kaip vadovo darbo rutiną.

Prieš paleisdamas praeitą savaitę pagrindinius mūsų darbuotojus užsitarnautų atostogų rašiau, kad šie metai PrestaRock buvo, sakyčiau vieni geriausių arba su daugiausia teigiamo grįžtamojo ryšio ir moralinio įsivertinimo.
Pasitikrinome ir patvirtiname, kad vis dėlto esame geriausi (net ir už tuos didesnius) PrestaShop srityje Lietuvoje. Grįžę klientai ne tik tie, kuriems buvom per brangūs pradžioje, bet ir tie, kurie buvo laikinai mus palikę.

Užauginau visą kartą puikių ir talentingų darbuotojų, o kai kuriuos kitus po bizūnu dar mokinu, kas yra kokybė, kaip kiekviena smulkmena svarbi. Tikiu, išmoks.

Rašykite komentarą

Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu. daugiau...

Slapukai (angl. cookies) naudojami sukurti patrauklią ir patogią vartotojo sąsają ir užtrikina geriausią naršymą. Spausdami "Sutinku" sutinkate su slapukų naudojimu šioje svetainėje.

Užverti